Použité filtry:
  • Zdravotnictví, zdravotní služby a technika
vše zrušit

Zdravotnictví, zdravotní služby a technika *33744* 33 744 firem

Božkovská 646/38, Východní Předměstí, Plzeň Brzy otevírá
Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. vznikla v říjnu 1998. Činnost firmy vychází ze 40 let zkušeností v oboru vývoje a oprav lékařských přístrojů.
www.szo.cz
Nová 19, Luka nad Jihlavou
Nabízíme ubytování v moderně a účelně vybavených pokojích. K dispozici je celkem 12 pokojů, 34 lůžek. Všechny pokoje mají WC a vlastní sprchový kout, 9 pokojů – 2-4 lůžkových má TV, lednici a malou kuchyňku, WIFI připojení.
www.erudito.cz
4 SLEEP, s.r.o. 10 fotek   4x
Bystřice č. 8 Brzy otevírá
4 sleep s.r.o.: Výroba a prodej širokého sortimentu bytového textilu, zdravotních matrací, bytových doplňků, ložního prádla vč. hotelového programu a také polštářů a přikrývek z umělých vláken, vhodných zejména pro alergiky, i z přírodního materiálu.
www.4sleep.cz
HASTEKO, s.r.o. 5 fotek   4x
U Korečnice 1154, Uherský Brod
Firma HASTEKO, s.r.o. provádí služby v oblasti požární ochrany (revize hasicích přístrojů, kontrola hydrantových systémů dle vyhlášky č.246/2001 Sb., požární bezpečnost staveb, školení BOZP a PO).
www.hasteko.cz
Na Chmelnicích 617/6, Severní Předměstí, Plzeň Otevřeno 24 hodin
Dětské centrum Plzeň je příspěvková organizace statutárního města Plzně. Jedná se o zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní péči dětem od narození do tří let věku v sociální a zdravotně sociální tísni.
detskecentrumplzen.cz
Malé náměstí 104, Střed, Rokycany Brzy otevírá
ja-zdravotnickepotreby.cz
MPD PLUS, s.r.o. 5 fotek  
nábř. Dr. Beneše 2307, Rakovník II, Rakovník Otevřeno
Společnost vznikla v červnu roku 1993. Vedle dodávek speciálních pracích, mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků nabízíme komplexní zpracování technologie Vašeho pracího procesu včetně zaškolení technologů a poskytnutí našeho know-how.
www.mpd.cz
17. listopadu 229, Zelené Předměstí, Pardubice Brzy otevírá
Vzhledem k mnohaleté praxi dokážeme velmi dobře odhadnout osobnost zákazníka, poradit s výběrem brýlí, které nejen splní účel praktický, ale také estetický tak, aby vaše nové brýle od nás pomohly vystihnout váš charakter a zvýraznily vaše oči.
optik-sobek.cz
Modřínová 537, Valtice
www.valtice.eu/mesto/instituce-mesta/domov-pro-seniory
Vodní 987/16, Staré Brno, Brno Brzy otevírá
Centrum řízené a kontrolované detoxikace organismu dle MUDr. Jonáše. Poradenství v oblasti detoxikace organismu: naši terapeuti řeší příčiny zdravotních problémů. Prodáváme energo-informační preparáty Joalis a produkty MEDISTIK.
www.bodycentrum.cz
ADV, spol. s r.o. 5 fotek  
Na Petynce 144/104, Střešovice, Praha Brzy otevírá
V ADV spol. s r.o. věříme, že to nejkvalitnější, co kolem sebe můžeme nalézt, produkuje jedině příroda. Proto již od roku 1994 zajišťujeme pro potravinářství, farmacii, health & beauty a další obory přírodní suroviny.
www.advsuroviny.cz
Svážná 1528, Most Otevřeno 24 hodin
www.hospic-most.cz
Rybník č. 43
www.rybnik-ceskyles.cz
28. října 297/5, Moravská Ostrava, Ostrava Brzy otevírá
www.bylinky.shop
Valentinská 241/5, Novosedlice Brzy otevírá
www.infrastudio.cz
Dílenská 223/39, Doubravka, Plzeň Brzy otevírá
spiritobchod.cz
Jurkovičova 461/15, Lesná, Brno
Různé léčebné metody a terapie pro odblokování a vyčištění těla i duše a nastartování ke změně a růstu. Také očista firem, bytů, domů. Osobně i na dálku, dospělým i dětem. Pomoc pro řešení vztahů, práce, zdraví, sebehodnoty, poslání..
www.pomocteluidusi.cz
Zahradní 380, Kamenný Újezd
www.ceskahomeopatie.cz
Pražská 835, Náchod Otevřeno 24 hodin
www.vzs-nachod.cz
HEZKÉ DOMY, s.r.o. 10 fotek  
Osvoboditelů 1228/30, Lovosice Otevřeno 24 hodin
Společnost HEZKÉ DOMY s.r.o. je provozovatelem pobytového zařízení, poskytující odlehčovací služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení.
www.hezkedomy.cz
MARIINA LÉKÁRNA 4 fotky  
Dobrovského 248, Malé Předměstí, Horšovský Týn Brzy otevírá
V naší lékárně Vám nabízíme nejen široký sortiment léčiv, farmaceutických přípravků a zdravotnických pomůcek, ale i široký výběr zdravotní obuvi, která má samostatnou prodejnu v prvním patře. Před lékárnou lze zaparkovat na bezplatném parkovišti.
www.mariinalekarna.cz
U Nádraží 1295, Turnov Brzy otevírá
Naše společnost Lékárna pod radnicí s.r.o. je provozovatelem lékáren, výdejen léčiv a PZT a zdravotnických prodejen. Nabízíme Vám opravdu široký sortiment léků, léčivých přípravků, zdravotnického materiálu, léčebné kosmetiky.
www.lekarnaturnov.cz
Ledvinova 1710/4, Chodov, Praha Brzy otevírá
www.agens.cz
K Milíčovu 734/1, Háje, Praha Zavřeno
V Domově pro seniory Háje poskytujeme seniorům komplexní sociální služby a dlouhodobě se snažíme o vytvoření příjemného prostředí pro důstojný a aktivní život ve stáří.
www.dshaje.cz
Žihle č. 330 Otevřeno 24 hodin
www.sanitky-plzenskykraj.cz
Ke Kateřinkám 1407/9, Chodov, Praha Brzy otevírá
Jsme rodinná firma s mnoholetou praxí. Vyrábíme a dodáváme přírodní produkty, doplňky stravy na odkyselení organismu Bylinář Karel, Tibetskou medicínu EPAM, gemmoterapii i kosmetiku, bylinky a knihy o bylinkách.
www.zentrichovaapatyka.cz
Rooseveltova 327, Chlumec nad Cidlinou IV, Chlumec nad Cidlinou Brzy otevírá
NIROSTA, spol. s r.o. : Prodej plnicích, uzavíracích a balicích strojů pro potravinářský, kosmetický a chemický průmysl. Výroba a opracování nerezu.
nirosta.cz
8.května 152/7, Lovosice Brzy otevírá
www.alphega-lekarna.cz
SANATORIUM MARIOT 5 fotek  
Československé armády 397/21, Františkovy Lázně Brzy otevírá
Sanatorium Mariot má statut nestátního zdravotního zařízení s léčebně-lázeňskou péčí. Využíváme místní přírodní léčivé zdroje plyn CO2 a Slatinu z rašelinových ložisek, které se nacházejí v těsné blízkosti Františkových Lázní.
www.sanatorium-mariot.cz
Jablonecká 423/70, Střížkov, Praha Brzy otevírá
Zhotovení brýlí i na předpisy pojišťoven, brýlové obruby, brýlové čočky, sluneční brýle, měření zraku, opravy, doplňkový prodej.
www.cvikr.cz
Filipov č. 65, Jiříkov Otevřeno 24 hodin
www.ddfilipov.cz
Obránců míru 234/41, Vítkovice, Ostrava Otevřeno
Galenická laboratoř Ostrava - naše společnost od roku 1993 nabízí farmaceutické výrobky. Navazujeme na tradiční výrobu léčiv, která započala v roce 1930. Výroba léčiv, potravních doplňků, kosmetiky a veterinárních přípravků.
www.glo.cz
Žižkova 1933/10, Jihlava Brzy otevírá
www.raj-spanku.cz
Horní Lideč č. 291 Brzy otevírá
www.lekarna-lidec.cz
U Svitavy 8/3, Černovice, Brno Brzy otevírá
www.carlift.cz
Smetanova 4619/3, Jablonec nad Nisou
Uncaria ČR - to je již tradiční spolehlivé spojení mezi poklady Inků a Vámi. Specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů a výrobků z nich, garantované jakosti.
www.uncaria.cz
Na Mýtě 1075, Rosice
www.trv-kocab.cz
Boleslavská 451, Mšeno Otevřeno 24 hodin
Zařízení zajišťuje komplexní pobytové sociální služby pro seniory, kteří mají sníženou soběstačnost, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
dsmseno.cz
Poděbradova 1920, Lysá nad Labem Brzy otevírá
Zákazníkům poskytujeme komplexní služby od konstrukční a technologické přípravy, tvářecí a obráběcí technologií, svařování až po povrchovou úpravu práškováním. Naším cílem je vysoká kvalita výrobků, pružnost při realizaci zakázek.
www.metalarsenal.eu
J. E. Purkyně 1138, Litomyšl-Město, Litomyšl Brzy otevírá
V naší lékárně Vám prodáme léky, léčiva, homeopatika, inkontinenční pomůcky, kosmetiku, výživu pro děti. Také pro Vás připravíme veškeré individuálně vyrobené léky.
www.siloe-optika.cz