Použité filtry:
  • Zkušební a měřící přístroje
vše zrušit

Zkušební a měřící přístroje *1192* 1 192 firem

ELITRONIC, s.r.o. 10 fotek  
U Šamotky 1642, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec Zavřeno
Nabízíme komplexní služby v oblasti vývoje a výroby elektrických a elektronických systémů.
www.elitronic.cz
Hudcova 533/78c, Medlánky, Brno
www.kobold.com
Mistrovská 558/4, Malešice, Praha Zavřeno
Akustika; studie, akreditované měření: hluk, prašnost, osvětlení, vibrace, mikroklima. Mapování; stavební a prostorová akustika. Ekologické průzkumy; EIA, SEA, VVURÚ. Akustická kamera; zvukoměry NORSONIC, software CADNA.
www.ekolagroup.cz
Svitavská 1599/66, Předměstí, Moravská Třebová Zavřeno
www.atek.cz
Mydlovary č. 103 Zavřeno
Zkušebna Mydlovary s.r.o. provádí opravy a ověřování stanovených měřičů tepla (chladu) a průtoku včetně záručního i pozáručního servisu. Ověřuje průtokoměry mechanické, ultrazvukové, indukční a vírové na teplou i studenou vodu.
zkusebna-k33.cz
Sokolovská 417, Mařatice, Uherské Hradiště Zavřeno
www.atriumtherm.cz
Na Kopci 201, Svojetice
MARKUL CONTROLS s.r.o.: zajišťujeme montáže, servisní služby i havarijní opravy. Všechny větší instalatérské, plynařské a topenářské práce jsme schopni pokrýt od návrhu projektu až po kompletní realizaci.
www.markul.cz
V Lužánkách 268/8, Severní Předměstí, Plzeň Otevřeno 24 hodin
Problémy s vlhkostí? Vysoušení a sanace celých staveb po vytopení, odvlhčování novostaveb, skladů, provozů. Zvlhčovaní interierů. Odvlhčovače, zvlhčovače, stavební vlhkoměry – e-shop. Celá ČR. Půjčovna vysoušečů a souvisejících zařízení.
www.vysousece.eu
Daimlerova 1148/9, Skvrňany, Plzeň Zavřeno
Firma nabízí prodej nástrojů, nářadí a měřidel pro kovoobrábění, technické poradenství a tvorbu kompletních technologií obrábění, výrobu standardních a speciálních nástrojů, ostření a servis nástrojů, výrobu forem pro vstřikování plastů.
www.hofmeister.cz
LABOR MACHINE, s.r.o. 10 fotek   3x
Hlavní 424, Otice
Zajišťujeme komplexní služby, které zahrnují poradenství při nákupu, dovoz, instalaci, uvedení do provozu, zaškolení, záruční a pozáruční servis.
labormachine.cz
Antonína Dvořáka 1332, Hulín
LSC MOTORSPORT s.r.o. - Ladíme pro světovou špičku... Navýšení výkonu nejen závodních vozů, měření výkonu, prodej řídicích jednotek. Nabízíme služby v oblasti profesionálního motorsportu.
www.lscmotorsport.cz
RVS CHODOV, s.r.o. 2 fotky  
Vančurova 504, Chodov
Firma vyvíjí, vyrábí a montuje pásové váhy, projektuje a instaluje zařízení pro měření a řízení velikosti materiálových toků, zejména hmotnosti a objemu sypkých materiálů, měření průtoku kapalin, měření hladin v zásobnících a pod...
www.rvs.cz
GEMAX, s.r.o. 9 fotek  
Lipová alej 752, Hodonín Zavřeno
GEMAX s.r.o.: Dodáváme speciální technologické zařízení s různým stupněm automatizace, které podle přání zákazníka zajišťujeme buď kompletně nebo v užším rozsahu, a to v provedení jednotlivých pracovišť či celých linek.
www.gemax.cz
LOGITRON, s.r.o. 10 fotek  
Jeremiášova 947/16, Stodůlky, Praha Zavřeno
Společnost Logitron byla založena v roce 1991 a v současné době patří mezi největší specializované dodavatele měřicí a regulační techniky pro chlazení, topení, klimatizaci a průmyslovou automatizaci.
www.logitron.cz
GALLUS PETR 5 fotek  
Skalice č. 495, Frýdek-Místek
Prodej a servis nářezových strojů. Dále se zabýváme prodejem a servisem pokladen, vah, gastronomického a masozpracujícího zařízení. Dodáváme spotřební zboží (pokladní kotoučky, obaly, barvicí pásky, etikety do vah). Provádíme broušení nožů atd.
www.narezovestroje.websnadno.cz
Zemská 211, Ejpovice
Hoffmann Group – Vedoucí evropský systémový partner pro kvalitní nářadí.
www.hoffmann-group.com/CZ/cs/hot
Knínická 1771/6, Kuřim Zavřeno
www.mcae.cz
Vilémovská 2129, Tachov Zavřeno
Společnost se zabývá výrobou přesných mechanických a elektrických přístrojů pro regulaci a měření tlaku, mechanických a elektronických přístrojů pro regulaci a měření teploty.
www.trafag.com
Sokolovská 336, Mařatice, Uherské Hradiště Zavřeno
Firma se zabývá prodejem elektronických součástek, elektroniky, měřících a pájecích přístrojů a elektromotorů.
www.elektrohofman.cz
CNC INVEST, s.r.o. 8 fotek  
Polygrafická 679/16, Malešice, Praha
Zastupujeme světově významné výrobce obráběcích strojů, ke kterým nabízíme komplexní servis mechanických a elektrických částí strojů, technologickou podporu a poradenství v oblasti obrábění.
www.cnc-invest.cz
Mezi vodami 205/29, Modřany, Praha Zavřeno
www.blue-panther.cz
Líšťanská 499, Město Touškov
Nerezová šroubení SCHWER FITTINGS - výrobky vlastní produkce: nerezová šroubení se zářezným prstencem, se dvěma prstenci, potravinářská šroubení, clampy a závitové fitinky, nerezové kulové kohouty, ventily, armatury, trubky a hadice.
www.schwer.com
Kovácká 1091/7b, Černovice, Brno Otevřeno 24 hodin
www.strictcomp.cz
Erbenova 287/71a, Vítkovice, Ostrava Zavřeno
Hlavní specializací firmy jsou komplexní technicko-inženýrské služby zahrnující poradenství, prodej, instalaci a servis zařízení pro zajištění finální kontroly výrobků, případně výrobního procesu nebo ochrany technologie před poškozením.
adcs.cz
FALCO NORTH, s.r.o. 10 fotek  
Bajkalská 263, Liberec VIII-Dolní Hanychov, Liberec Zavřeno
Kompletní dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí a minerálních podhledů, tepelných izolací, fasádních zateplovacích systémů.
www.falcoliberec.cz
Ke Spolaně, Neratovice
Od r. 1994 zajišťuje firma K+Elektronik prodej a servis průmyslové elektroniky. Mezi naše produkty patří svařovací technika včetně příslušenství a regulace elektrických pohonů. Při prodeji vám rádi poskytneme odborné poradenství a dostatek informací.
www.k-elektronik.cz
U Přádelny 66, Svatava
www.dikrt.cz
Kulturní 1752, Rožnov pod Radhoštěm Zavřeno
Zabýváme se montáží alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžeme Vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany.
www.alarmy-morava.cz
Benešovská 432/3, Děčín II-Nové Město, Děčín Zavřeno
Půjčovna elektronářadí a stavební mechanizace, prodej a servis elektronářadí a stavebních strojů, zahradní techniky a hobby nářadí, měřicí techniky. Náš internetový obchod s nářadím funguje na internetu již od roku 1999.
www.pen-turek.cz
Fügnerova 2316/1a, Blansko Zavřeno
www.gmc.cz
ABE.TEC, s.r.o. 10 fotek   3x
Ostřešany č. 43 Zavřeno
Vybavení průmyslových firem. Hlavní odvětví antistatika a pájecí technika. Firma je certifikována ISO9001 a akreditována pro oblast antistatiky. Zajišťuje školení ESD koordinátor, poradenství v antistatice a ESD inspekci EPA prostorů.
www.abetec.cz
Zastávka-Pod Tratí 97, Vrábče Zavřeno
Prodej a servis strojů a nářadí pro tesaře, truhláře, podlaháře, dřevomodeláře - MAFELL, pro klempíře na zpracování plechových střešních plášťů - SCHLEBACH, frézovací systém spojování dřeva do dřeva-LIGNATOOL.
www.lignatool.cz
EGI PRAHA   4x
Fibichova 2197, Kladno
egi.cz
Podolí č. 528 Zavřeno
Společnost Energy Control s.r.o. Brno se zabývá údržbou, servisem a technickou podporou v oboru vzduchotechnika, klimatizace, tepelná čerpadla, měření a regulace (MaR), plyn. Naše společnost působí po celé Moravě mezi městy Brno, Ostrava, Olomouc
www.energycontrol.cz
Selská 11/63, Maloměřice, Brno Zavřeno
Firma MEA systems s.r.o. je dodavatelem víceúčelových měřicích automatů, jednoúčelových strojů, montážních linek, zakázkových dílenských měřidel a přípravků.
www.measystems.cz
Gen. Hlaďo 749/6, Nový Jičín Zavřeno
ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY-Hana Polesová: jsme firma zabývající se prodejem zdravotnických potřeb v Novém Jičíně s více jak dvacetiletými zkušenostmi. S výběrem produktů Vám ochotně a odborně poradíme.
Revoluční 765/19, Staré Město, Praha Zavřeno
www.zdravpro.cz
Dělnická 81, Kročehlavy, Kladno Zavřeno
www.termosondy.cz
Kozlovická 539, Nepomuk Zavřeno
Jsme firma nabízející komplexní služby v oblasti vybavení dílny, zahradní techniky a domácnosti. Úspěšně provozujeme internetové i kamenné prodejny a naším hlavním cílem je zaměřit se na zákaznický servis a služby s ním spojené.
www.navija.cz
Foltýnova 998/1, Bystrc, Brno
www.vondrus.cz