Použité filtry:
  • Izolace - prodej
vše zrušit

Izolace - prodej *1296* 1 296 firem

BDT-SANACE, s.r.o. 9 fotek  
Kopaninky 6, Silůvky
Nabízíme celou řadu možností jak zabránit prostupu vzlínající vlhkosti včetně jejich realizací. Svým vlastním vybavením zvládáme všechny sanační a izolační technologie, v některých případech i bez zdroje elektřiny.
www.bdt-sanace.cz
AZ FLEX, a.s. 5 fotek  
Zelenkova 533/3c, Kamýk, Praha Zavřeno
Společnost AZ FLEX a.s. v současnosti působí jako přední velkoobchodní firma v oboru technických izolací a s dalšími vybranými stavebními materiály pro suchou výstavbu, podhledy, dekorační prvky a pěnové sklo FOAMGLAS®.
www.azflex.cz
Ještědská 52/39, Liberec VII-Horní Růžodol, Liberec Zavřeno
Velkoobchod barvy, laky, lazury, potřeby pro malíře a sanační hmoty + kolorovací centrum PRIMALEX, JUB a Dulux.
www.avexliberec.cz
BEMOS CB, s.r.o. 5 fotek   4x
Haklovy Dvory 2006, České Budějovice 2, České Budějovice Zavřeno
BEMOS CB s.r.o. : Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob např. montáže elektronických zabezpečovacích systémů, dodávky a montáže fólií (bezpečnostních i slunečních), dodávku a montáž plastových a dřevěných eurooken atd.
www.bemoscb.cz
Anglická 310/65, Františkovy Lázně
www.lukes.karlovarsko.com
Frýdecká 941/164, Vratimov
S příchodem nových stavebních materiálů a technologií a zároveň i s obrovským rozmachem stavební činnosti na českém trhu, rozšiřovala firma činnost i do dalších oborů.
www.tosenovjan.eu
Dr. Kramáře 1938, Dvůr Králové nad Labem Zavřeno
www.skop-dk.cz/kontakt
Na Podvolání 3292, Frýdek, Frýdek-Místek Zavřeno
Nabízíme specializované dodávky kombinovaných systémů elektrického vytápění pro byty, rodinné domky, administrativní a obchodní centra, banky, zdravotní zařízení, průmyslové objekty a haly, školy, tělocvičny kostely apod.
www.sefen.cz
Wittgensteinova 886/10, Hodolany, Olomouc
Hlavním předmětem činnosti je prodej a distribuce 3M produktů zejména z oblastí 3M TELEKOMUNIKACE, 3M ELEKTROINSTALACE a automobilového průmyslu.
www.m-bartos.cz
MANA-BARVY, s.r.o. 10 fotek  
Dubinská 759, Studánka, Pardubice Zavřeno
Prodej a míchání barev nátěrů. Již od roku 1994 pro Vás nabízíme komplexní řešení v oblasti malířských a fasádních nátěrů. Nejde nám však o pouhý prodej, ale rádi Vám poradíme nebo namícháme jakýkoliv odstín barvy.
www.mana-barvy.cz
PUMA MB, a.s. 10 fotek  
Vaňurova 218/25, Liberec III-Jeřáb, Liberec Zavřeno
Naše společnost PUMA MB, a.s. je distributor strojních součástí, ložisek, lineární techniky a komponentů pro přenos sil s tradicí od roku 2001.
www.pumamb.com
Hostivařská 126/16, Hostivař, Praha Zavřeno
www.stavby-tah.cz
VD GLASS, s.r.o. 6 fotek  
Lidečko č. 227
Firma VD glass s.r.o. byla založena v roce 2006. Nosnou náplní je výroba izolačních dvojskel a trojskel, prodej plochého stavebního skla a opracování plochého stavebního skla.
www.vdglass.cz
Valašská Polanka č. 398 Zavřeno
Hlavní činností firmy je zprostředkování obchodu a služeb, specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím, velkoobchod, pokrývačství, provádění jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování.
www.strechyvsacko.cz
Arbesova 400/9, Česká Lípa
bazeny-spami.cz
Horní Rokytnice č. 528, Rokytnice nad Jizerou
Firma byla založena v roce 2000. Zabýváme se natěračskými, klempířskými a pokrývačskými pracemi. Spolupracujeme s tesařskými a sádrokartonářskými firmami.
www.strechy-fojt.cz
Jeremenkova 368/3, Podolí, Praha Zavřeno
SILNICE - BEDŘICH MÁLEK : Jsme firma, která působí na českém trhu již od roku 1991. Zabýváme se především opravou a pokládkou živičných (asfaltových) koberců.
www.silnicemalek.cz/index.html
Dobrovského 367, Žichlínské Předměstí, Lanškroun
Prodáváme valivá ložiska, kluzná ložiska, lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, nářadí, těsnění, hadicové spony, pojistné kroužky.
www.exvalos.cz
Štěpánkova 98, Chrudim I, Chrudim Zavřeno
Typové domy z naší nabídky (pasivní či energeticky úsporné) lze dále upravovat, či vytvářet individuální projekty přesně dle Vašich potřeb. S ohledem na časovou náročnost jednání bychom Vás chtěli požádat o předchozí sjednání termínu schůzky.
www.hoffmann.cz
Tyršova 405, Polná Zavřeno
Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. se sestává z těchto hlavních divizí: Izolace, Revitalizace bytových domů a IP Invest. Provádíme zateplení foukanou izolací MAGMARELAX® a revitalizace bytových domů.
www.ippolna.cz
Lihovarská 1199/10, Radvanice, Ostrava Zavřeno
Společnost provádí projekce injektážní a hydroizolační hmoty pro zpevnění a utěsnění stavebních konstrukcí a hornin, speciální zakládání staveb.
www.minova.cz
Na Ohradě 520, Strakonice II, Strakonice Zavřeno
Žaluzie, Luboš Sosna: Nabízíme Vám široký sortiment žaluzií různých provedení a barev. V nabídce najdete i garážová vrata a různé druhy lamelových dveří.
www.zaluziesosna.cz
Pekařská 695/10a, Jinonice, Praha Zavřeno
www.ruukkistrechy.cz
Janošíkova 155, Javorník Zavřeno
Firma Stavby a reality STAR spol. s r.o. zahájila svoji činnost v únoru 1993. Jsme menší stavební firma působící v Olomouckém kraji, která se zaměřuje především na svou odbornost a kvalitu poskytovaných služeb.
stavstar.cz
Masarykova 307, Bohušovice nad Ohří Zavřeno
Výroba a distribuce produktů stavební chemie jako jsou PU pěny a PU lepidla, tmely, montážní lepidla, hydroizolace, podlahová chemie. Značky: Tytan Professional, Artelit Professional, Tytan Industry, Hauser, Praxa
www.tytan.cz
Návsí č. 972 Zavřeno
Firma Translignum BM, s.r.o. je zaměřena hlavně na prodej polotovarů a výrobků ze dřeva a na sortiment, který vhodně doplňuje tuto nabídku. Nabízí prostřednictvím dřevoprodeje v Návsí truhlářské řezivo, spárovku, obkladové a podlahové palubky atd.
www.translignumbm.cz
Kubíkova 1378/12, Kobylisy, Praha
Společnost Greif - akustika, s.r.o provádí měření a modelování hluku, akustické studie. Vyrábíme tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery, zvukové izolace, protihlukové - neprůzvučné dveře.
www.greif.eu
BEETZ, s.r.o. 5 fotek  
Jezdecká 151/8, Rýnovice, Jablonec nad Nisou
Firma provádí revize elektrických zařízení a elektrospotřebičů, plynoinstalační práce.
www.beetz.cz
Zápská 1872, Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Zavřeno
Besta Zápy s.r.o.: Velkoobchod, maloobchod - plastové rozvody vody a topení, čerpadla, vybavení koupelen, izolace.
www.besta.cz
Jívavská 2364/39, Šternberk Zavřeno
Kompletní stavební činnost - dosažení a udržení nejvyšší kvality montáží a servisu ve všech prováděných činnostech a tím maximální spokojenost zákazníka.
www.sadrokartonywisner.com
JUB, a.s. 9 fotek  
Masarykova 265, Milevsko Zavřeno
Skupina JUB je mezinárodně působící firma s více než 140letou tradicí v oblasti výroby barev a omítek, která dnes zahrnuje deset dceřiných firem a obchoduje na více než 20 trzích. Síť prodejních míst máme po celé ČR.
www.jub.cz
Bohuslavice u Zlína č. 283 Zavřeno
stabos.com
FALCO NORTH, s.r.o. 10 fotek  
Bajkalská 263, Liberec VIII-Dolní Hanychov, Liberec Zavřeno
Kompletní dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí a minerálních podhledů, tepelných izolací, fasádních zateplovacích systémů.
www.falcoliberec.cz
Jáchymovská 145/51, Sedlec, Karlovy Vary Zavřeno
www.kessl.cz
V. P. Čkalova 784/22, Bubeneč, Praha Zavřeno
www.promatpraha.cz
Litoměřická 249, Hoštka Zavřeno
STANO STAVEBNINY - samozřejmou službou pro zákazníka je doprava zakoupeného materiálu přímo na stavbu. Při rozsáhlejších zakázkách zajišťujeme dopravu přímo z výrobního závodu až na místo určení zdarma.
stano-stavebniny.cz
Michelská 18/12a, Michle, Praha Zavřeno
www.acidotechna.cz
Voletice č. 13, Luže
www.svoboda-pardubicko.cz
SEALL, s.r.o. 5 fotek  
Spořická 5, Spořice Zavřeno
SEALL s.r.o. - Hydraulické, pneumatické a těsnící prvky.
www.seall.cz
Chrudimská 1661, Přelouč Zavřeno
Provádíme stavební a zámečnické práce, výstavby rodinných domů, bytových jednotek i zemědělských staveb. Vyrábíme ocelové konstrukce a betonové směsi. Prodej zateplovacích systémů značky BAUMIT.
www.spprelouc.cz