Použité filtry:
  • Inženýrská činnost, stavby
vše zrušit

Inženýrská činnost, stavby *4408* 4 408 firem

NBS INVEST, a.s. 10 fotek  
U Skleníků 1395/1a, Prostřední Suchá, Havířov Zavřeno
Společnost se zabývá stavební činností v oboru pozemního stavitelství, výrobou a montáží ocelových konstrukcí s celkovou roční kapacitou až 3000t a rovněž mezinárodní kamionovou dopravou a spedicí. Také provozujeme autoservis.
www.nbsinvest.cz
Mistrovská 558/4, Malešice, Praha Zavřeno
Akustika; studie, akreditované měření: hluk, prašnost, osvětlení, vibrace, mikroklima. Mapování; stavební a prostorová akustika. Ekologické průzkumy; EIA, SEA, VVURÚ. Akustická kamera; zvukoměry NORSONIC, software CADNA.
www.ekolagroup.cz
Na Náspu 3057, Jablonec nad Nisou Zavřeno
www.ingprocz.com
AZ-REKO® 10 fotek   4x
Jažlovická 1315/15, Chodov, Praha Zavřeno
Jsme stavební firma působící na území celé Prahy a okolí. Naší hlavní činností jsou kompletní rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader, zděných koupelen, kvalitní přestavby bytů a interiérů s maximálním důrazem na kvalitu a spokojenost.
www.az-reko.cz
Školní 296, Netvořice Zavřeno
Zaměřuji se nejen na poskytnutí kompletní projektové dokumentace, ale zajišťuje i vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení či vykonává stavební dozor na stavbách. Jednotlivé služby se dají po dohodě vzájemně kombinovat.
www.jirisir.cz
SALVÉT ČR, s.r.o. 8 fotek   4x
Polní 1389, Kadaň Zavřeno
Velkoobchod, topení, voda, plyn, sanita skladem pro montážní firmy i koncové zákazníky, dodávky zboží a montáže inženýrských sítí.
www.salvet.cz
GEOINDUSTRIE, s.r.o. 5 fotek   4x
Prokopa Holého 586, Velký Osek
Realizujeme piloty, mikropiloty, pilotové stěny, záporové stěny, mikrozáporové stěny, lanové kotvy, tyčové kotvy, hřebíkování zemin, stříkané betony či injektáže zemin.
geoindustrie.cz
ŠETEK, s.r.o. 10 fotek   3x
Dalovy č. 35, Divišov Zavřeno
Jsme rodinná firma založená roku 1999. Máme více jak 20 let zkušeností ve svém oboru. Naší prioritou je dobře odvedená a kvalitní práce a spokojenost našich zákazníků.
setek.cz
Vrbnovská 22/2, Hořovice
www.pkservin.cz
Sokolovská 417, Mařatice, Uherské Hradiště Zavřeno
www.atriumtherm.cz
HMS, spol. s r.o. 6 fotek   4x
Masarykova 234, Hořovice Zavřeno
Patříme mezi středně velké firmy. Zaměstnáváme především vlastní pracovníky, kteří mají dlouhodobé zkušenosti při realizaci zakázek bytového a průmyslového charakteru.
hms-stavby.cz
Havlíčkova 445, Milevsko Zavřeno
www.vlprojekt.eu
JML STAVEBNÍ, s.r.o. 10 fotek   4x
Bendlova 572, Sokolov Zavřeno
Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme inženýrské, průmyslové, občanské či dopravní stavby, rodinné domy na klíč, zateplovací systémy, půdní vestavby, rekonstrukce bytových jader nebo obkladačské práce.
jmlstavebni.cz
DIOMONTA, s.r.o. 10 fotek   4x
Dělnická 213/12, Holešovice, Praha Zavřeno
Společnost DIOMONTA s.r.o. se zabývá stavební činností. Provádíme také stavební dozor, inženýring.
diomonta.com
Požárnická 1275, Lyžbice, Třinec
Provádíme celou řadu zemních prací v jakémkoli rozsahu. V převážné většině jde o práce při výstavbě novostaveb (shrnutí ornice, výkop základových pásů, atd.), na které přirozeně navazuje výkopy a realizace inženýrských sítí - voda, plyn, kanalizace
franek.estranky.cz
STATICS PLUS, s r.o. 10 fotek   4x
Na Kopci 327/3a, Dolní Suchá, Havířov
Zabýváme se řešením statických poruch zdiva, podlah, stropů a zesilování základů.
www.staticsplus.cz
Police č. 116 Zavřeno
www.arret.cz
Lesní 594, Kdyně
www.ikplzen.cz
Komenského nám. 12, Zásmuky
Stavební firma VPK Suchý s.r.o. – Inženýrské stavby Praha a Středočeský kraj - kompletní inženýrské sítě, které jsou nosným pilířem společnosti více jak 15 let. Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.
www.vpksuchy.cz
Lipinka č. 22
www.honigengineering.cz
Beethovenova 5547, Chomutov Zavřeno
www.orsuliak.cz
Hornická 502, Zbůch
www.zem-stav.cz
Chaloupkova 578/3, Královo Pole, Brno
www.mtgstavby.cz
Česká 48/5, Beroun-Centrum, Beroun Zavřeno
Pozemní stavitelství Josef Malý s.r.o. : Naše firma provádí výstavbu rodinných domů, komerčních objektů a provozoven. Stavby můžeme předat jak hrubé, tak i na klíč.
www.stavitelstvi-jm.cz
AQUAKLIMAX 5 fotek  
Husova 21/13, Liberec I-Staré Město, Liberec
Provádíme projekční práce v oblasti vodohospodářských staveb, inženýrské služby, poradenské, konzultační a další služby ve vodním hospodářství. Pracujeme rychle a spolehlivě nejenom v Libereckém kraji.
www.aquaklimax.cz
Pařížská 67/11, Josefov, Praha
Podnikání v oboru zahájeno: 25.3.1998 – odborná způsobilost pro projektování a inženýrské činnosti v České a Slovenské republice.
www.geotradingpraha.cz
Na Návsi 38, Přišimasy Zavřeno
Firma S.A.F. Praha spol. s r.o. je výrobcem a dodavatelem zařízení pro povrchové úpravy a to jak formou finálních dodávek celých souborů zařízení, tak i kusovými dodávkami jednotlivých zařízení.
saf.cz
Trojanova 117, Kralupy nad Vltavou
Čerpadla Praha je servis a prodej čerpadel a to jak českých, tak i zahraničních, jejich prodej a opravy v oblasti Prahy a okolí. Nabízíme také zámečnické práce a kovovýrobu.
www.schwarzpumpe.cz
M-STAV HK, s.r.o. 10 fotek  
Lochenice č. 65 Zavřeno
Zaměřujeme se především na rekonstrukce bytových domů a to jak interiérů - zejména bytových jader, tak na opravy a zateplení fasád, stavíme a rekonstruujeme rodinné domy.
www.mstav.cz
Antonína Dvořáka 97, Dobříš
www.atelierhestia.cz
Líšnice č. 118 Zavřeno
kabrnaspol.cz
Stará Voda č. 204 Zavřeno
www.bh-stavby.cz
Hrubá Vrbka č. 269
Kompletní pozemní inženýrské práce - hloubení jímek, studnařství, jímky pro kanalizaci a mnoho dalšího.
www.a-pasat.cz
ČEMOSTAV, s.r.o. 5 fotek  
Vilémovice č. 137
Provádíme nejrůznější zemní, stavební i výkopové práce. Hlavními prioritami jsou pro nás kvalita našich výsledků a dodržení stanovených termínů.
www.cemostav.cz
Větrná 2699/20, Jablonec nad Nisou
Zajišťujeme architektonické návrhy staveb, interiérů i exteriérů a architektonickou poradenskou činnost, projektovou dokumentaci, zajištění stavebního povolení a technický, stavební dozor.
www.apistudio.cz
Libušská 313/104, Písnice, Praha
Společnost nabízí projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby a provozy zpracování potravin.
pmz.cz
Průchodní 346, Kladno
Zaměřujeme se zejména na projekční činnost v oboru pozemních staveb. Naší hlavní činností je projektování rodinných domů, ať novostaveb, či rekonstrukcí, bytových domů, dále občanského vybavení, průmyslové objekty a infrastruktury.
www.ateliercivilista.cz
Slatinka 144/9, Slatina, Brno
www.stavby-cerna.cz
Radostov č. 27
Společnost ELRESTE s.r.o. nabízí kompletní práce spojené s energetikou, silnoproudou a slaboproudou elektroinstalací v bytových, průmyslových i jinak komerčně využívaných objektech.
www.elreste.cz
Lužická 102, Dolní Sedlo, Hrádek nad Nisou
www.stavbymh.cz