Použité filtry:
  • Stavební stroje - prodej, servis
vše zrušit

Stavební stroje - prodej, servis *893* 893 firem

Horní Újezd č. 88 Zavřeno
EMKOL, Ing. Josef Koukal : Nabídka lešení, zejména pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje. Další kapitolou je stavební mechanizace, jako jsou elektrocentrály, odvlhčovače vzduchu.
www.emkol.cz
KOMMA-EST, s.r.o. 11 fotek  
Barborka 99, Ledeč nad Sázavou Zavřeno
Svým zákazníkům dodáváme stříkací pistole, vysokotlaké stříkací zařízení - AIRLESS, AIRMIX, práškové pistole, kompresory, filtry a potřebné ochranné pomůcky.
www.komma-est.cz
V Lužánkách 268/8, Severní Předměstí, Plzeň Otevřeno 24 hodin
Problémy s vlhkostí? Vysoušení a sanace celých staveb po vytopení, odvlhčování novostaveb, skladů, provozů. Zvlhčovaní interierů. Odvlhčovače, zvlhčovače, stavební vlhkoměry – e-shop. Celá ČR. Půjčovna vysoušečů a souvisejících zařízení.
www.vysousece.eu
Štursova 3155/2a, Žabovřesky, Brno Zavřeno
www.pracos.cz
Zahradní 2010/46E, Bruntál Zavřeno
Firma se zabývá prováděním oprav poškozených válců, cylindrů a jiných poškozených strojních součástí. Oprava a modifikace tvarů forem.
alfachrom.cz
Dobrá č. 108, Přibyslav Zavřeno
Od roku 1995 se zabýváme opravami chladičů, svářením plastů a věcmi, co s nimi souvisí. Provádíme opravy vodních, vzduchových, olejových autochladičů a chladičů na všechny druhy vozů, nákladních či stavebních. Specializace také na veterány.
autochladicehladik.cz
Dolní Bezděkov č. 6 Zavřeno
Zajišťujeme dodávky i servis produktů a zařízení pro stavbu. Naší specializací je především příslušenství pro jeřáby, hydraulické ruky, vysokozdvižné vozíky. V obchodní oblasti se pohybujeme již od roku 1997, přímou specializaci na produkty Boscaro..
www.stavo-shop.cz
Jarošovská 840, Jindřichův Hradec II, Jindřichův Hradec Zavřeno
www.zts-jh.cz
Pod altánem 1099/83, Strašnice, Praha Zavřeno
lieversholland.cz
Voskovcova 1075/39, Hlubočepy, Praha Zavřeno
Půjčovna a prodej elektrického ručního nářadí a příslušenství, železářství a instalatérské potřeby.A nově vyrábíme klíče.
www.prodej-pujcovna-naradi.cz
Růžená č. 81 Zavřeno
www.zamecnictvi-deza.cz
Víta Nejedlého 1085/1, Slezské Předměstí, Hradec Králové Zavřeno
Nabízíme úplný sortiment značek Husqvarna, Jonsered, Partner, Flymo, Husqvarna Industrial Product, Dimas, Kubota, Spider, Weber, Dynapac, Honda, Bosch, Hycon, Oregon, Fiskars, Karcher.
www.staviscs.cz
Bobrky 432, Vsetín Zavřeno
Prodej a servis profesionální lesní a zahradní techniky značek Husqvarna, Jonsered, Partner, Flymo, Honda, Vari, Briggs & Stratton. Záruční i pozáruční servis výrobků všech těchto značek.
www.supler-zubri.cz
U Bečvy 261, Zubří Zavřeno
Prodej a servis profesionální lesní a zahradní techniky značek Husqvarna, Honda, Vari, Briggs & Stratton. Záruční i pozáruční servis výrobků všech těchto značek. Autorizovaný prodej.
www.supler-zubri.cz
Hemy 21, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí Zavřeno
Prodej a servis profesionální lesní a zahradní techniky značek Husqvarna, Jonsered, Partner, Flymo, Honda, Vari, Briggs & Stratton. Záruční i pozáruční servis výrobků všech těchto značek.
www.supler-zubri.cz
28. října 717, Holice Zavřeno
Půjčovnou se zabýváme od roku 1993. Zajišťujeme půjčování nářadí a stavební mechanizace a lešení včetně dopravy na Vámi určené místo, servis strojů značek BOMAG, BOSCH, HILTI, MAKITA, RYOBI a DEWALT.
pujcovnaholice.cz
Cukrovar 1266, Rosice Zavřeno
Specializujeme se na dodávky příslušenství, náhradních dílů a servis stavebních a těžebních strojů, jejich pracovních částí a podvozků již od roku 1993.
www.renomag.cz
DUSLA, s.r.o. 10 fotek  
Lázeňská 840, Slaný Zavřeno
Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Zakázky vyhotovujeme pro firmy v České republice, pro zahraniční korporace, ale i pro běžné zákazníky, kteří nás navštíví na výrobně v Lázeňské ulici.
www.dusla.cz
Jiráskovo předměstí 635, Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec Zavřeno
Vzhledem ke stále stoupajícím požadavkům zákazníků se naše činnost rozšířila o další typy strojů a obory podnikání jako je školení strojníků, servis a prodej náhradních dílů.
www.bestjh.cz
Ševčíkova 87, Jinočany Zavřeno
www.vybrusy.cz
Krkonošská 90, Tanvald
www.rntechnik.cz
Dr. Milady Horákové 1072/118, Liberec VI-Rochlice, Liberec
www.novospol.cz
Bučovická 325, Slavkov u Brna Zavřeno
rumpova.cz
Mírová 422/42, Ledvice
ALITOM - profesionální nářadí a nástroje. Vítáme Vás v internetovém obchodě www.alitom.cz.
www.alitom.cz
Benešovská 432/3, Děčín II-Nové Město, Děčín Zavřeno
Půjčovna elektronářadí a stavební mechanizace, prodej a servis elektronářadí a stavebních strojů, zahradní techniky a hobby nářadí, měřicí techniky. Náš internetový obchod s nářadím funguje na internetu již od roku 1999.
www.pen-turek.cz
Kutnohorská 717/1, Dolní Měcholupy, Praha Zavřeno
www.hydrotekpraha.cz
Mlýnská 453/65, Trnitá, Brno Zavřeno
www.jano.cz
Havlíčkova 1016, Modřice Zavřeno
www.bzagency.cz
AGROMEP, s.r.o. 5 fotek  
Jana Želivského 35, Svádov, Ústí nad Labem Zavřeno
Zabýváme se prodejem nové i použité zemědělské,komunální a lesnické techniky,dřevoobráběcích strojů a náhradních dílů většinou české výroby.
www.agromep.cz
Zastávka-Pod Tratí 97, Vrábče Zavřeno
Prodej a servis strojů a nářadí pro tesaře, truhláře, podlaháře, dřevomodeláře - MAFELL, pro klempíře na zpracování plechových střešních plášťů - SCHLEBACH, frézovací systém spojování dřeva do dřeva-LIGNATOOL.
www.lignatool.cz
Chebská 53, Sokolov Zavřeno
hitachi-terex.cz
RENKARD, s.r.o. 10 fotek  
Pražská 693, Mimoň I, Mimoň Zavřeno
Firma se zabývá obchodní, výrobní, opravárenskou a renovační činností. Výroba a renovace kardanových hřídelí na všechny typy vozidel, náprav, nábojů kola, včetně hřídelí na nákladní a zemědělské vozy.
www.renkard.cz
Pardubická 580, Opatovice nad Labem Zavřeno
www.vmphk.cz
Dubovsko 668, Vizovice
A-PARTNER, s.r.o. 5 fotek  
Dr. Milady Horákové 1200/111, Liberec VI-Rochlice, Liberec Zavřeno
Jsme specializovaná firma zabývající se prodejem lesní a zahradní techniky. Patříme mezi největší prodejce v oboru a nabízíme největší výběr značkových výrobků v Libereckém kraji.
www.a-partner.cz
Záluží č. 1, Litvínov Zavřeno
Jsme firma, která se zabývá opravami stavebních strojů a manipulační techniky. Nabízíme stejně kvalitní služby jako autorizované servisy, ale oproti nim za rozumnější ceny a zároveň jsme ochotni provést opravu nejen na naší provozovně, ale i u samotn
www.arpet.cz
Průmyslová 50, Strančice Zavřeno
www.ekro.cz
Velké Poříčí č. 597 Zavřeno
www.alprim.cz
Hájecká 1162/3, Černovice, Brno Zavřeno
www.oceng.cz
Písková Lhota č. 211 Zavřeno
www.norwit.cz