Použité filtry:
  • Kamenické práce
vše zrušit

Kamenické práce *853* 853 firem

Žlutava č. 379
Společnost Kamenolom Žlutava s.r.o. byla založena v září 1997. Zabýváme se těžbou, úpravou a prodejem lomového kamene. Dále provádíme uložení a recyklaci stavebních odpadů, nákladní dopravou a další služby.
kamenolom-zlutava.cz
Karlovotýnská 1082/7, Rudná
Pohřební ústav Jiří Kapitán: Zajišťujeme pohřby dle přání, převozy zemřelých, nepřetržitě 24 hodin denně, v sobotu, neděli i o svátcích. Vyřídíme úmrtní list, smuteční květiny a veškeré náležitosti spojené s pohřbem, kamenické práce i rekonstrukce.
www.pohrebni-sluzba-kapitan.cz
Střemeníčko č. 50, Luká
www.stolarstvifinesse.cz
Dolní Miletín č. 18, Lišov
www.renovacekamene.cz
JANDA RENÉ-KAMENICTVÍ 10 fotek   4x
Pod Koňským vrchem 1432/3, Most Zavřeno
KAMENICTVÍ, René Janda: Jsme kamenictvím s dlouholetou tradicí, které je zde pro Vás již od roku 1997 a přináší Vám nejkvalitněji zpracované produkty z kamene.
www.kamenictvijanda.cz
Rudé armády 310, Počátky Otevřeno 24 hodin
V případě smutné události ve Vaší rodině zajišťujeme veškeré záležitosti spojené s kremací nebo pohřbem (v kostele, v obřadní síni či do hrobu). Zajišťujeme nepřetržitý provoz včetně dní volna a pracovního klidu.
www.pspocatky.cz
Pražská 110, Dobříš Otevřeno 24 hodin
www.pohrebnisluzbadobris.cz
Špitální 826/2, Slezská Ostrava, Ostrava Zavřeno
Provádíme renovace a údržbu soch, památníku, polních křížů, výrobu pomníkových a stavebních prvků z přírodního kamene, sekání písma včetně zlacení a stříbření.
www.kamenictvizmitko.cz
U Malého lesa 1683/12, Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou Zavřeno
Firma GRANIT spol. s r.o. je předním výrobcem kuchyňských pracovních desek ze žuly a tvrzeného kamene TECHNISTONE. V součastnosti realizujeme zakázky po celé České republice.
www.granit-granit.cz
Křižíkova 83/99, Karlín, Praha
Komplexní kamenické služby od pomoci s návrhem, přes dodání materiálu, pokládku kamene a realizaci projektu až po udržovací práce a kompletní servis.
www.g-kamenictvi.cz
Petrovická 325, Nové Město na Moravě
Našim klientům nabízíme veškerý stavební servis - od vyklízení a bourání, přes instalatérské, elektrikářské či zednické práce, až po finální položení podlah či vymalování.
www.sirest.cz
Sládkova 1303, Starý Plzenec Zavřeno
www.sutnar-rappl.cz
Pražská 50, Horní Předměstí, Trutnov Otevřeno 24 hodin
PS AURA: Provádíme smuteční obřady jak církevní, tak i civilní a to po celé ČR včetně převozů zemřelých i ze zahraničí. Parte poskytneme na počkání a to i o víkendech a svátcích. Jsme zde pro Vás nepřetržitě 24 hodin denně od pondělí do neděle
www.aura-trutnov.cz
V Ráji 1786, Zelené Předměstí, Pardubice Zavřeno
Specializujeme se na hřbitovní architekturu. K zákazníkům máme individuální přístup. Vyrábíme pomníky a náhrobky různých velikostí z přírodního kamene pro věčnou památku na zesnulé. V případě vlastního návrhu zákazníka vyhovíme jeho přání.
kamenictvi-mlejnek.cz
Karla Havlíčka Borovského 1020, Sokolov Otevřeno 24 hodin
Již od roku 1991 je naším cílem poskytovat pohřební služby na vysoké profesionální úrovni s důrazem na osobní, lidský a citlivý přístup ke klientům.
www.excelentt.cz
U Krematoria 1621/7, Střekov, Ústí nad Labem Zavřeno
Nabízíme veškeré pohřební služby, které patří k důstojnému rozloučení se zesnulými. Od roku 2006 patříme mezi držitele ocenění Znak kvality, který na základě přísné kontroly poskytovaných služeb propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR.
memory-ul.cz
Fabiána Pulíře 117/4, Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem Zavřeno
Nabízíme veškeré pohřební služby, které patří k důstojnému rozloučení se zesnulými. Od roku 2006 patříme mezi držitele ocenění Znak kvality, který na základě přísné kontroly poskytovaných služeb propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR.
memory-ul.cz
Kvítková 540, Zlín Zavřeno
www.pohrebnisluzbapribylak.cz
Božanovská 1581/82, Horní Počernice, Praha Zavřeno
www.kamenictvi-obelisk.cz
Milínská 130, Příbram III, Příbram Zavřeno
Naše firma poskytuje poslední službu člověku v Příbrami více jak 20 let. Snažíme se o to, aby Vaše starosti s odchodem zesnulého byly co nejmenší.
pohrebnisluzbapribram.cz
Revoluční 133, Nýřany Zavřeno
Nabízíme kompletní služby v pohřebnictví. Sjednáváme smuteční rozloučení. Převážíme zesnulé po celé ČR i zahraničí. Nabízíme prodej a pronájem umělých věnců. Postaráme se o důstojné rozloučení s Vašimi zesnulými.
www.vanisova-sluzby.cz
Kunovice č. 207
www.kamenictvi-pavlistik.cz
Partyzánská 383, Moravské Budějovice
Naše firma byla založena v roce 1991, je to rodinná firma s dobrou tradicí. Zabýváme se zpracováním a prodejem přírodního kamene. Nabízíme výrobu klasických i atypických pomníků dle individuálního přání zákazníka. ve výrobě používáme moderní stroje.
kamenosocharstvi1.webnode.cz
KAMENICTVÍ JATVAR 10 fotek  
U Přehrady 518, Velešín
Zavýváme se zpracováním přírodních žul, mramoru, pískovce a terasa včetně renovace. Z těchto materiálů pro Vás vyrábíme kompletní hřbitovní architekturu, interiérové a exteriérové výrobky. Samozřejmostí je i zakázková výroba.
www.jatvar.cz
Alšovice č. 136, Pěnčín Zavřeno
Působíme především v Libereckém, Středočeském, Ústeckém a Královéhradeckém kraji a mimo tyto regiony jsme schopni realizovat zakázky po celé ČR. Naše firma se zabývá především zpracováním přírodního i umělého kamene pro různá odvětví.
www.kamenos.cz
LT STONE, s.r.o. 6 fotek  
Kunovice č. 214
Zabýváme se hlavně výrobou replik kamenných koryt a květináčů. K našemu širokému sortimentu poskytujeme také poradenství a služby související s užíváním koryt a květináčů v exteriérech i interiérech.
www.ltstone.cz
GRAVOTON, s.r.o. 10 fotek  
Okružní 294/10, Bruntál
Gravoton - vypálená reklama nezmizí. Fler je obchodním místem, které umožňuje uživatelům nakupovat a prodávat nové umělecké a rukodělné výrobky vytvořené samotnými prodávajícími.
www.gravoton.cz
náměstí 17. listopadu 303, Příbram VII, Příbram Zavřeno
Jsme původní příbramská rodinná firma s více než patnáctiletou praxí v oboru a členstvím ve Sdružení pohřebnictví ČR.
www.bousiaponizil.cz
Nová Ves nad Nisou č. 337 Zavřeno
Již třetí generací se naše firma zabývá kamenickým řemeslem. Pomníky z přírodního kamene v široké paletě barev, materiálu, tvarů, povrchových úprav, sochařských prvků k okamžitému prodeji.
www.kamenikjbc.cz
Kamenice nad Lipou č. 700 Otevřeno 24 hodin
www.pspocatky.cz
Třešňová 1962, Hořice Zavřeno
www.kamenictviman.cz
Záměstí 175, Choceň Zavřeno
Kamenictví Ústecko - Výroba pomníků, sekání písma, opravy pomníků, kuchyňské linky, obklady.
kamenictvi.ustecko.com
Mariánské náměstí 90, Černovice Otevřeno 24 hodin
www.pspocatky.cz
Křenovice č. 66
KAMENICTVÍ GARANTKÁMEN: Nabízíme kompletní kamenické práce - výrobu pomníků a hrobů, renovace původních hrobů. Další činností je výroba kuchyňských pracovních desek, obkladů a mnoho dalšího.
garantkamen.cz
GRANIO, s.r.o. 10 fotek  
Tis u Blatna č. 9 Zavřeno
Společnost GRANIO s.r.o. provozuje kamenolom Tis u Blatna, kde se těží a zpracovává tiská žula, která je tradičním přírodním materiálem. Známa je i pod starším názvem „český labradorit“.
www.granio.cz
Kosovská 5275/16a, Jihlava Zavřeno
silstap.cz
Starý Újezd 646, Česká Lípa Zavřeno
Hřbitovní 1355/8, Kopřivnice
Provádíme kamenické práce, pískování písma do kamene, řezání kamenů, zpracování přírodního kamene. Dále vyrábíme teraco pro účely obkladů, dlažeb, schodišť, okenních parapetů, desek kuchyňských linek, umyvadlových desek v koupelnách, obkladů krbů...
kamenictvi-oczadly.cz
Rouchovany č. 211 Zavřeno
www.kamenictvi-palasek.cz
Nákladní 200/12b, Úšovice, Mariánské Lázně
uklidtrnkova.cz