Použité filtry:
  • Nákladní doprava - lehká, střední
vše zrušit

Nákladní doprava - lehká, střední *5552* 5 552 firem

K Valše 89/5, Litice, Plzeň Otevřeno 24 hodin
Nabízíme stěhování a vyklízení bytů i firem. Stěhujeme těžká břemena jako piána a trezory ale i jiné. Dále nabízíme rozvozy nábytku. Stěhujeme s vypolstrovanými vozy o objemu 21 a 24m3 s hydraulickým čelem. Dále zajistíme úklid po stěhování.
www.vyklizeni-plzen.eu
Palouky 1368, Hostivice Zavřeno
O.T.E.C. CR, s.r.o.: Naše služby zahrnují export a import zásilek z celého světa, všemi druhy přepravy - po zemi, vodě i ve vzduchu.
www.otec.cz
NBS INVEST, a.s. 10 fotek  
U Skleníků 1395/1a, Prostřední Suchá, Havířov Zavřeno
Společnost se zabývá stavební činností v oboru pozemního stavitelství, výrobou a montáží ocelových konstrukcí s celkovou roční kapacitou až 3000t a rovněž mezinárodní kamionovou dopravou a spedicí. Také provozujeme autoservis.
www.nbsinvest.cz
Třemošenská 105, Zruč, Zruč-Senec
luko-travniky.cz
Horní konec 438/21, Kozmice
Zabýváme se kontejnerovou dopravou již řadu let, což svědčí o tom, že Vám mohu odvézt cokoliv, co Vám u Vašeho domu/bytu překáží a čeho se potřebujete zbavit a uložit na skládku.
www.kontejnery-odpady.cz
Květnového vítězství 376, Chodov, Praha
Máme tým kvalifikovaných, zkušených a stálých pracovníků. Zvláštní pozornost věnujeme kvalitě, vysokému standardu a včasnosti našich zakázek.Dále jsme prováděli úklidové práce venkovních prostor včetně udržování zeleně i zimní údržbu s pohotovostí.
pilik.cz
Amálka 484, Červené Pečky
Autodoprava Kolín, Kutná Hora a okolí, zemní práce, bagrování, prodej jablek a mycí linka. Jsme firma s dlouholetou tradicí zabývající se především autodopravou, zemními pracemi jako jsou bagrování a výkopové práce.
www.autodoprava-kodytek.cz
ČSA 200, Bezdružice Zavřeno
KOVOVÝROBA HONZÍK s.r.o. - zabýváme se lisováním a ohraňováním plechů, výrobou drátěného programu a doplňků, zámečnickou výrobou, svařováním, práškovým lakováním, bodováním a disponujeme vlastní autodopravou.
www.kovo-honzik.cz
XAN 89-KOVOVÝROBA 6 fotek   3x
Němčice č. 129 Zavřeno
Naše společnost se zabývá výrobou různých druhů specializovaných kovových konstrukcí, jako jsou konstrukce pro fotovoltaické elektrárny, zemní vruty atd. Zajišťujeme povrchové úpravy jako tryskání, nástřik, galvanické i žárové zinkování.
www.xan89.cz
ŠETEK, s.r.o. 10 fotek   3x
Dalovy č. 35, Divišov Zavřeno
Jsme rodinná firma založená roku 1999. Máme více jak 20 let zkušeností ve svém oboru. Naší prioritou je dobře odvedená a kvalitní práce a spokojenost našich zákazníků.
setek.cz
Štefánikova 2664, Zlín Zavřeno
www.elkoplast.cz
ALBREKO, s.r.o. 5 fotek   4x
Školní 278, Branka u Opavy
ALBREKO s.r.o.: Společnost nabízí služby v oblasti elektromontáží a elektroinstalací. Provádíme zemní práce ručně i strojně, vnitrostátní dopravu, práce speciálními vozidly s hydraulickou rukou, práce montážními plošinami.
albreko.cz
U elektrárny 1990, Kraslice Zavřeno
Diviš elektro centrum s.r.o.: Jako firma působíme na trhu již od roku 1994, zajistíme Vám odborný servis elektroinstalací, pronájem a půjčovnu plošin až do 21 metrů, zemní práce, autodopravu a mnoho dalšího.
www.diviselektro.cz
PKS STAVBY, a.s. 5 fotek   4x
Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou
Hlavním výrobním programem společnosti je realizace pozemních staveb, zejména staveb občanské vybavenosti, staveb průmyslových, staveb pro sport a tělovýchovu, staveb ekologických apod. PKS stavby a.s. poskytuje kompletní stavební servis.
pksstavby.cz
Náměstí 35, Křemže
www.kremze.cz
Rolsberská 1203/90, Hodolany, Olomouc Zavřeno
www.csadlogistik.cz
Husova 208, Hrádek nad Nisou
www.jircat.cz
Tršnická 45/25, Hradiště, Cheb Zavřeno
www.betonserver.cz/beton-hradiste
Řemenovská 1999, Pelhřimov
Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů pro soukromý i pro veřejný sektor. Provádíme výstavbu a rekonstrukce škol, obchodních center, administrativních budov, sportovních center, parkovacích domů apod.
www.vestap.cz
Blučina č. 627 Zavřeno
www.grandesro.cz
Mírová 694, Horní Staré Město, Trutnov Zavřeno
Nabízíme zpětný odběr domácích elektrických spotřebičů, elektrokomponentů a zajišťujeme ekologickou likvidaci elektromotorů od těch nejmenších s vinutím z mědi až po ty největší.
www.eore.cz
Stolany č. 72
Naše firma provozuje autodopravu a provádí služby v zemědělství již řadu let....
gottwald-miroslav-autodoprava.webnode.cz
U Sýpky 1, Rajhradice Zavřeno
AGRO SERVIS CZ, spol. s r.o. : Naše firma má dlouholetou tradici a široké spektrum zaměření kompletní služby v oblastech autoservisu včetně servisu karavanů, pneuservisu, nákladní autodopravy, prodeje stavebnin a mnoho dalších.
www.plyny.com
Hornická 502, Zbůch
www.zem-stav.cz
B. Egermanna 322, Arnultovice, Nový Bor
www.vapack.cz
Pěnčín č. 67
Firma provádí nákladní automobilovou dopravu střední, vnitrostátní. Zaměřujeme se na sklápěcí velkoobjemové soupravy. Zabýváme se prodejem štěrku a písku, provádíme zemní práce.
www.palivapencin.cz
Pod stadionem 351, Bernartice Zavřeno
Betonárka Charypar - prodej betonů, hnědého uhlí, štěrků, písku, kačírku, zahradnických a domácích potřeb, železářství, spojovacího materiálu. Nabízíme práci s minibagrem, zemní práce. Provozujeme autodopravu, pneuservis.
www.betonarkabernartice.cz
Schoellerova 103/87, Třeboradice, Praha
www.odpadycerny.cz
Boleslavova 416/1, Liberec VI-Rochlice, Liberec
Mimra Liberec je na trhu 35 let, zabývá se především stěhováním bytů, domů, kanceláří, velkých předmětů, vyklízením sklepů, půd, škol. Dále provádíme montáže, demontáže a máme k dispozici nákl. automobil MAN o objemu 37 m³ s hydraulickým čelem.
www.stehovani-mimra.cz
MD LOGISTIKA, a.s. 4 fotky  
Křičenského 451, Dašice
MD logistika, váš partner pro komplexní logistiku. Skladujeme a dopravujeme jakékoliv zboží v teplotních režimech od -24 do +24°C a jsme pro tyto činnosti plně certifikováni.
www.mdlogistika.cz
REINOLD, s.r.o. 11 fotek  
Stará Červená Voda č. 43 Zavřeno
Reinold s. r. o. se zabývá dřevovýrobou a výrobou speciálních palet na přepravu plastových profilů, dále pak výrobou plastových oken a dveří, myslivostí, chovem skotu a autodopravou.
www.reinold.cz
Císařský č. 378, Šluknov Zavřeno
Předmětem činnosti je zabezpečení čistoty města, údržby města a veškerá další činnost pro zřizovatele. Ve volné kapacitě nabízí své služby i ostatním zájemcům.
www.ts-sluknov.cz
ALA,a.s.ŘEPNÍKY 6 fotek  
Řepníky č. 126 Zavřeno
Zemědělská společnost ALA, a.s. Řepníky je tradiční česká zemědělská firma, která se specializuje zejména na prvovýrobu brambor a mléka. Společnost disponuje vlastní dopravou a patří mezi nejvýznamnější producenty brambor v Pardubickém kraji.
www.alarepniky.cz
Dobrná č. 48 Zavřeno
Specializujeme se na recyklaci stavebních odpadů. Provádíme dopravní a zemní stavby, vnitrostátní autodopravu, zemní a výkopové práce. Nově provozujeme kompostárnu.
www.zadshrdymilan.cz
Skalecká 118, Mníšek pod Brdy Zavřeno
www.studnycechy.cz
Pražská 802, Kostelec nad Černými lesy Zavřeno
Naše firma se specializuje na prodej pevných paliv zejména uhlí, dále na dopravu sypkých materiálů, pronájem kontejnerů atd.
www.stobauservis.cz
Dlouhá 181/40, Darkovice
Nákladní doprava sklápěcími automobily, zemní, výkopové a demoliční práce.
www.autodopravajaros.cz
Sv. Čecha 298, Opočno
zemniprace-autodoprava-rubak.cz
Mojmírovo náměstí 33/18, Královo Pole, Brno
Autodoprava Richard Kubica s.r.o.: nákladní doprava od 1 t do 27 t (štěrk, písek, drť) - valníky, vleky, sklopky. Odvoz - suť, recykláty, zeminy, dovoz - beton, kačírek (oblázky), stavební materiál. Provádí zemní a výkopové práce (otočné bagry) aj.
autodopravakubica.webnode.cz
Budišovská 908, Vítkov Zavřeno
Provozujeme mezinárodní i vnitrostátní automobilovou přepravu, provádíme autoservis a pneuservis automobilů na objednávku se zárukou, poskytujeme ubytování pro jednotlivce i skupiny osob a zajišťujeme vše kolem výše uvedených činností.
www.stepan-hutnik.cz