Použité filtry:
  • Technické testy, měření
vše zrušit

Technické testy, měření *3766* 3 766 firem

ELITRONIC, s.r.o. 10 fotek  
U Šamotky 1642, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec Brzy otevírá
Nabízíme komplexní služby v oblasti vývoje a výroby elektrických a elektronických systémů.
www.elitronic.cz
Mistrovská 558/4, Malešice, Praha Brzy otevírá
Akustika; studie, akreditované měření: hluk, prašnost, osvětlení, vibrace, mikroklima. Mapování; stavební a prostorová akustika. Ekologické průzkumy; EIA, SEA, VVURÚ. Akustická kamera; zvukoměry NORSONIC, software CADNA.
www.ekolagroup.cz
Jiráskova 259, Švihov
Nabízíme měření a analýzy hluku, návrhy a realizaci protihlukových opatření. Prodáváme protihlukové akusticky pohltivé stavební prvky. Jsme výhradním prodejcem těchto AKUSTICKY POHLTIVÝCH TVÁRNIC.
monhart-akustik.cz
INSTALL, spol. s r.o. 6 fotek   4x
Sušilova 183, Bystřice pod Hostýnem Brzy otevírá
Firma byla založena v roce 1991. Nabízíme plynoinstalace, instalace ústředního vytápění, zdravotechniky. Chlazení, opravy, servis a revize plynových zařízení domovních, průmyslových plynovodů a kotelen, kominictví – revize, kontrola, čištění.
www.installbph.cz
MARTYČÁK KAREL RNDr. 10 fotek   4x
Zahradní 77/1a, Troubsko Brzy otevírá
Nabízíme mikroskopy, stereomikroskopy, zdroje studeného světla, lupy a učební pomůcky pro přírodní vědy.
www.ucebnipomucky.net
Za Vackovem 2263/21, Žižkov, Praha Brzy otevírá
ELEKTROINSTALACE-Dvořák Václav-elektrické rozvody, domácí telefony, zabezpečovací systémy, anténní rozvody, hromosvody, počítačové sítě, revizní zprávy, protipožární ucpávky HILTI, měření intenzity osvětlení.
www.elektroinstalace-vd.cz
ELAP VÝROBNÍ DRUŽSTVO 10 fotek   4x
Světlá č. 321, Světlá Hora
Hlavní činností firmy je výroba a montáž řídicích systémů pro stroje a technologické celky se zaměřením na tlakové licí stroje, stroje na výrobky z plastů a gumy, stroje na výrobu šamotových a izolačních materiálů, výrobní linky aj.
www.elap.eu
Lidická 108/1, Litovel Zavřeno
www.vahystejskal.cz
Chotilsko č. 31
Provádíme kompletní topenářské a instalatérské práce, montáž tepelných čerpadel, koupelny na klíč, rekonstrukce koupelen. Naše činnost je soustředěná převážně v okresech: Příbram, Praha, Beroun, Benešov, Nymburk, Plzeň, Kladno.
www.topeni-voda-hrbek.cz
Požárnická 1275, Lyžbice, Třinec
Provádíme celou řadu zemních prací v jakémkoli rozsahu. V převážné většině jde o práce při výstavbě novostaveb (shrnutí ornice, výkop základových pásů, atd.), na které přirozeně navazuje výkopy a realizace inženýrských sítí - voda, plyn, kanalizace
franek.estranky.cz
Daimlerova 1148/9, Skvrňany, Plzeň Otevřeno
Firma nabízí prodej nástrojů, nářadí a měřidel pro kovoobrábění, technické poradenství a tvorbu kompletních technologií obrábění, výrobu standardních a speciálních nástrojů, ostření a servis nástrojů, výrobu forem pro vstřikování plastů.
www.hofmeister.cz
Spojovací 136, Horoměřice Brzy otevírá
Naše firma zastupuje celosvětového výrobce světlovodů Solatube v České republice, které jsou vůdčí značkou na trhu. Světlovody slouží k osvětlení středových dispozic domů či bytů nebo i jako denní osvětlení v průmyslových prostorách.
www.solatube.cz
Svatoborská 428/85, Kyjov Brzy otevírá
www.amedeo.cz
Sokolovská 417, Mařatice, Uherské Hradiště Brzy otevírá
www.atriumtherm.cz
Na Kopci 201, Svojetice
MARKUL CONTROLS s.r.o.: zajišťujeme montáže, servisní služby i havarijní opravy. Všechny větší instalatérské, plynařské a topenářské práce jsme schopni pokrýt od návrhu projektu až po kompletní realizaci.
www.markul.cz
KOVO-ZACH, s.r.o. 5 fotek   4x
Náměstí 65, Nová Říše Brzy otevírá
KOVO-ZACH s.r.o.- Provádíme kontrolní, třídicí a montážní práce, pálení laserem do kovu a jiné.
www.kovo-zach.cz
Svitavská 1599/66, Předměstí, Moravská Třebová Brzy otevírá
www.atek.cz
LABOR MACHINE, s.r.o. 10 fotek   3x
Hlavní 424, Otice
Zajišťujeme komplexní služby, které zahrnují poradenství při nákupu, dovoz, instalaci, uvedení do provozu, zaškolení, záruční a pozáruční servis.
labormachine.cz
Kubíkova 1378/12, Kobylisy, Praha
Společnost Greif - akustika, s.r.o provádí měření a modelování hluku, akustické studie. Vyrábíme tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery, zvukové izolace, protihlukové - neprůzvučné dveře.
www.greif.eu
Mezi vodami 205/29, Modřany, Praha Brzy otevírá
www.blue-panther.cz
EKO-ŠIMKO, s.r.o. 9 fotek  
1. Máje 2000, Náchod Otevřeno
Firma EKO-ŠIMKO s.r.o. vznikla v roce 1990 jako rodinná firma, která se od samého začátku věnuje vývoji a výrobě odsavačů, vysavačů, odsávaných pracovních stolů pro různou technologii.
ekosimko.cz
Burianova 930/33, Liberec VI-Rochlice, Liberec
michalkurak.cz
TAMTRON, s.r.o. 5 fotek  
Vodárenská 699, Lobeček, Kralupy nad Vltavou
Firma se zabývá prodejem, velkoobchodem, dodávkou a montáží elektronických váh a systémů (silniční, kolejové, jeřábové, pásové, palubní, vážné).
www.tamtron.cz
Zelená 837, Staré Město, Třinec
www.amkor.cz
GEMAX, s.r.o. 9 fotek  
Lipová alej 752, Hodonín Brzy otevírá
GEMAX s.r.o.: Dodáváme speciální technologické zařízení s různým stupněm automatizace, které podle přání zákazníka zajišťujeme buď kompletně nebo v užším rozsahu, a to v provedení jednotlivých pracovišť či celých linek.
www.gemax.cz
Jívavská 2364/39, Šternberk Brzy otevírá
Kompletní stavební činnost - dosažení a udržení nejvyšší kvality montáží a servisu ve všech prováděných činnostech a tím maximální spokojenost zákazníka.
www.sadrokartonywisner.com
MEGALON   4x
Jarní 898/50, Maloměřice, Brno Brzy otevírá
www.megalon.cz
Zlatá 962/12, Rybáře, Karlovy Vary
gvozdik.cz
Volovnice 141, Náchod Brzy otevírá
www.drave-slowstop.cz
Přímá 526, Prštné, Zlín Brzy otevírá
Potřebujete koupit autobaterii, motobaterii nebo nabíječku ? Vše najdete u nás.
www.bateriezlin.cz
Duchoslávka 2053/6, Dejvice, Praha
Na území celé republiky provádíme inženýrsko-geologické, hydrogeologické, radonové a pedologické průzkumy pro zakládání staveb rodinných domů, průmyslových a zemědělských objektů.
www.agrogeologie.cz
VERCAJK, s.r.o. 6 fotek  
U Pramenů 34/24, Liberec XIV-Ruprechtice, Liberec Brzy otevírá
.Jsme autorizovaní prodejci a zboží prodáváme výhradně z české distribuce. Nářadí prodáváme a opravujeme již od roku 2004 jako Vercajk s.r.o. Poradíme vám jak vybrat to pravé nářadí.
www.elnaradi.cz/o-nas
Bezová 1658/1, Braník, Praha Brzy otevírá
Hlavním oborem činnosti je projektování dopravních staveb, zejména mostů a inženýrských konstrukcí mosty a dále projektování silničních staveb.
www.pontex.cz
Hřbitovní 876/8, Český Těšín
Společnost vznikla v roce 1996, jako firma poskytující poradenství v oblasti prodeje, marketingu a managementu zejména v oblasti zdravotnictví, farmacie a postupně také při restrukturalizacích privatizovaných společností.
www.viamar.cz
Mydlovary č. 103 Otevřeno
Zkušebna Mydlovary s.r.o. provádí opravy a ověřování stanovených měřičů tepla (chladu) a průtoku včetně záručního i pozáručního servisu. Ověřuje průtokoměry mechanické, ultrazvukové, indukční a vírové na teplou i studenou vodu.
zkusebna-k33.cz
Černovická 619/13, Komárov, Brno Brzy otevírá
Nabízíme podlahy a podlahářské práce na klíč pro Váš dům, byt, kancelář či nebytové a průmyslové prostory. Prodej, montáž - vinylové podlahy lepené, click, koberce, PVC, marmolea, sportovní podlahy.
laspo.cz
U Kina 15, Stráž nad Nisou Brzy otevírá
www.zbraneliberec.cz
Křížová 472/47, Smíchov, Praha
www.aquadetection.cz
Erbenova 287/71a, Vítkovice, Ostrava Brzy otevírá
Hlavní specializací firmy jsou komplexní technicko-inženýrské služby zahrnující poradenství, prodej, instalaci a servis zařízení pro zajištění finální kontroly výrobků, případně výrobního procesu nebo ochrany technologie před poškozením.
adcs.cz
nám. Republiky 12/3, Lom
Nabízíme obsáhlou nabídku v oblasti vah, registračních pokladen, pokladních a vážicích systémů, včetně pronájmu, cejchování a kalibrace vah.
www.vahservis.cz