Použité filtry:
  • Potraviny
vše zrušit

Potraviny *18780* 18 780 firem

Podhradní 437, Česká Skalice Otevřeno
www.allivictus.cz
Burianova 930/33, Liberec VI-Rochlice, Liberec
Zajistíme záruční i pozáruční opravy všech typů chladniček, mrazniček, chladicích zařízení, klimatizací a odvlhčovačů do 24 hodin!
michalkurak.cz
ORS, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Zbuzanská 960/23, Ruzyně, Praha Otevřeno
OBCHOD - RENOVACE - SERVIS řeznických a potravinářských strojů. Dále také nabízíme na našem e-shopu širokou nabídku špičkových výrobků firmy Friedr. Dick. Najdete zde kategorie - řeznické i kuchařské nože a nástroje + ocílky či brusky.
www.ors.cz
MOLLA-CUKROVINKY, s.r.o. 10 fotek   3x
Vilová 345, Liberec X-Františkov, Liberec Otevřeno
Firma Molla působí na trhu od roku 1995 a je zaměřena na všestranné zásobování obchodů, cukráren, stánků, penzionů a všech podobných provozoven, které mají ve svém sortimentu prodej cukrovinek.
www.molla.cz
GASTRO ŽE-HO SERVIS 5 fotek   3x
Mrač č. 74 Otevřeno
Firma Pavel Horský a Martin Želízko Gastro Že-Ho servis je česká firma založená v roce 1995 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a vlastní výrobou z nerezu. Nově také máte možnost využít našich webových stránek, kde najdete bazar.
www.gastrozeho.cz
Klatovská 519/177, Litice, Plzeň Otevřeno
CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. se zabývá chladicí, mrazicí a klimatizační technikou, včetně transportního chlazení. Na českém a slovenském trhu působí od roku 1990.
www.chsjedlicka.cz
FRIESOVY BOUDY 4 fotky   4x
Strážné č. 95 Brzy otevírá
Areál leží mimo hlavní turistická centra a svou polohou poskytuje ideální podmínky pro klidnou aktivní letní či zimní dovolenou pro rodiny s dětmi v blízkosti populárních turistických tras a nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech.
friesovyboudy.cz
Husova 156/2a, Jeseník Otevřeno
Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu a renovace podlah. Prodáváme úklidovou techniku, parní čističe, čističky vzduchu nebo jídelní vozíky. A od roku 2020 také obličejové štíty a čisticí prostředky k dezinfekci rukou či podlah a povrchů.
www.cleanlife.cz
K Přívozu 2604/23, Mělník
Nabízíme kráječe, myčky, barová zařízení, stolní zařízení, gastronádoby, univerzální roboty, pizza pece, dřezy, konvektomaty, velkoobjemové fritézy a ostatní kuchyňská zařízení a vybavení pro školy, restaurace, jídelny, výdejny i pro domácnost.
interba.cz
Dolní Bečva č. 362 Otevřeno
Firma Paulus již 19 let produkuje kvalitní produkty z nerezi. Řadí se tak mezi přední české výrobce gastronomického zařízení, pro velké kuchyně či provozy.
www.paulus-nerez.cz
U Červeného mlýnku 977/2, Čakovice, Praha Otevřeno
Jsme malá rodinná cukrárna, kde se o výrobu a každo denní chod provozu starají dvě generace naší rodiny. I přes mnoha letou praxi v oboru se snažíme dále vzdělávat a zdokonalovat naše cukrářké umění a zárověn ho předávat a učit další generace.
www.cukrarna-buchalovi.cz
Větrná 401, Sady, Uherské Hradiště Otevřeno
www.goldcard.cz
Humpolecká 286/28, Staré Hory, Jihlava Otevřeno
Natural Jihlava JK s.r.o. : Naše firmy se specializují na racionální výživu, makrobiotiku, bioprodukci, dietní výrobky, bezlepkovou dietu a další. Zásobujeme téměř každé větší město v ČR.
eshop.naturaljihlava.cz
Ohnicová 116, Květnice Otevřeno
zabýváme se pěstováním a expedicí hub, výrobků z hub a houbových doplňků stravy. Zásobujeme drobné podnikatele, restaurace, hotely, školy a veškeré gastronomické provozovny.
www.samyco.cz
Bratislavská 1379/7B, Hustopeče Otevřeno
Ráj Gastronomie.cz je významným dodavatelem gastro zařízení, kuchyňského náčiní, porcelánu, skla, výčepních a chladicích technologií, koření pro hotely, restaurace, pivnice, pizzerie, bary, řeznictví, cukrářství, školní a závodní kuchyně aj.
rajgastronomie.cz
MAXXWIN 10 fotek  
Želetická 706/9, Předměstí, Litoměřice Otevřeno
MaxxWin - prodej a výroba kvalitní sportovní výživy značky MAXXWIN, prémiová kvalita od české firmy z Litoměřic v Ústeckém kraji.
www.maxxwin.cz
Toužimská 897, Letňany, Praha Otevřeno
Dortisimo.cz- Vaše třešnička na dortu. Cukrářské potřeby a pomůcky pro cukráře.
www.dortisimo.cz
Libodřice č. 39
STRUDO, Rudolf Starý : Zemědělské, komunální a rostlinné služby - pěstování a prodej dýní. Agrobazar, úklid sněhu a mnoho dalšího.
strudo.halloween.sweb.cz
Příbramská 278, Verneřice
www.agrokomplex-vernerice.cz
BAXANT ŘEZNICTVÍ 2 fotky  
Štěpánská 540/7, Nové Město, Praha
BAXANT řeznictví nabízí široký sortiment vepřového, hovězího a drůběžího masa z českých chovů, maso denně nakupujeme a bouráme přímo v zázemí prodejny.
www.baxant.cz
Vodařská 42/12, Horní Heršpice, Brno
Společnost poskytuje klientům služby v oblasti bydlení – rekonstrukce bytů a RD včetně zařízení na klíč.
www.domostavby.cz
Švermova 259/54, Liberec X-Františkov, Liberec Otevřeno
www.kerdasport.cz
Zelená 837, Staré Město, Třinec
www.amkor.cz
Řepníky č. 126 Otevřeno
Zemědělská společnost ALA, a.s. Řepníky je tradiční česká zemědělská firma, která se specializuje zejména na prvovýrobu brambor a mléka. Společnost disponuje vlastní dopravou a patří mezi nejvýznamnější producenty brambor v Pardubickém kraji.
www.alarepniky.cz
Sokolohradská 645, Chotěboř Otevřeno
www.globalservis.cz
Lautnerova 3171/4, Šumperk Otevřeno
Firma Macte působí na trhu již od roku 1992, a proto máme dostatek zkušeností, široký adresář kontaktů a bohatou historii s významnými výrobci, dodavateli a obchodními partnery ze všech oblastí našich služeb jak z tuzemska, tak i ze zahraničí.
www.macte.cz
BMC BRNO, s.r.o. 10 fotek  
Jugoslávská 768/9, Zábrdovice, Brno Otevřeno
Společnost BMC Brno se zabývá dovozem potravin, vín a destilátů do České republiky a na Slovensko již od roku 1996. Zajišťujeme dovoz potravinářského zboží z celého světa (mořské speciality, olivové oleje, olivy, vína, konzervovaná zelenina, ovoce, r
www.bmcbrno.cz
Blučina č. 627 Otevřeno
APEX CENTRAL EUROPE, s.r.o.: hygienické systémy - optimální řešení pro řadu oblastí čištění, úklidu a hygieny a pro všechny obory - průmysl, automotive, potravinářství, gastro, úklidové služby atd.
www.apexsystems.cz
Zelený Háj č. 1, Vojtanov Otevřeno
www.kovokubu.cz
Vodní 987/16, Staré Brno, Brno Otevřeno
Centrum řízené a kontrolované detoxikace organismu dle MUDr. Jonáše. Poradenství v oblasti detoxikace organismu: naši terapeuti řeší příčiny zdravotních problémů. Prodáváme energo-informační preparáty Joalis a produkty MEDISTIK.
www.bodycentrum.cz
ADV, spol. s r.o. 5 fotek  
Na Petynce 144/104, Střešovice, Praha Otevřeno
V ADV spol. s r.o. věříme, že to nejkvalitnější, co kolem sebe můžeme nalézt, produkuje jedině příroda. Proto již od roku 1994 zajišťujeme pro potravinářství, farmacii, health & beauty a další obory přírodní suroviny.
www.advsuroviny.cz
Havlíčkova 72/3, Poděbrady I, Poděbrady Otevřeno
www.jirka-racio.cz
LUKA TRADE, s.r.o. 10 fotek  
Siřejovice č. 72 Otevřeno
Zabýváme se prodejem cukrářských a pekařských pomůcek. Jsme specializovaný obchod s velkým množstvím pomůcek pro pečení a zdobení dortů.
www.hospodynkam.cz
Loukov č. 46
www.novaruda.cz
U Makra 102, Čestlice
Půjčovna skákacích hradů, nafukovacích atrakcí, trampolín nebo párty stanů.
www.skakacihradyvysocina.cz
nám. Svobody 57, Slušovice Otevřeno
Probiotics International Ltd. (dříve Protexin, založená roku 1992) je firma zaměřená na výzkum, vývoj a výrobu produktů nejvyšší kvality pro humánní i veterinární použití. Hlavním motem firmy je “věda a příroda v rovnováze”.
probioticsprovita.cz
Bohušov č. 47 Otevřeno
www.agrozoo.cz
U Nádraží 1295, Turnov Otevřeno
Naše společnost Lékárna pod radnicí s.r.o. je provozovatelem lékáren, výdejen léčiv a PZT a zdravotnických prodejen. Nabízíme Vám opravdu široký sortiment léků, léčivých přípravků, zdravotnického materiálu, léčebné kosmetiky.
www.lekarnaturnov.cz
TOPOS, a.s. 4 fotky  
Královská 777, Šluknov Otevřeno
Výroba a servis zařízení pro pekárny na přípravu, dopravu a tvarování těst (dávkovače, dopravníky, hnětače, překlápěče, stroje na výrobu rohlíků a housek), linky na přípravu těsta.
www.topos.eu
Osek č. 274 Otevřeno
ALBERTINA Machinery, spol. s r.o.: Tradiční výrobce plnicích, uzavíracích a etiketovacích strojů a kompletních plnicích linek. Albertina dodává stroje a linky s kapacitou 500-12.000 lahví za hodinu.
albertina-machinery.com