Použité filtry:
  • Potraviny
vše zrušit

Potraviny *19178* 19 178 firem

Strážné č. 95 Brzy otevírá
friesovyboudy.cz
ORS, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Zbuzanská 960/23, Ruzyně, Praha Otevřeno
OBCHOD - RENOVACE - SERVIS řeznických a potravinářských strojů. Dále také nabízíme na našem e-shopu širokou nabídku špičkových výrobků firmy Friedr. Dick. Najdete zde kategorie - řeznické i kuchařské nože a nástroje + ocílky či brusky.
www.ors.cz
MOLLA-CUKROVINKY, s.r.o. 10 fotek   3x
Vilová 345, Liberec X-Františkov, Liberec Brzy otevírá
Firma Molla působí na trhu od roku 1995 a je zaměřena na všestranné zásobování obchodů, cukráren, stánků, penzionů a všech podobných provozoven, které mají ve svém sortimentu prodej cukrovinek.
www.molla.cz
GASTRO ŽE-HO SERVIS 5 fotek   3x
Mrač č. 74 Brzy otevírá
Firma Pavel Horský a Martin Želízko Gastro Že-Ho servis je česká firma založená v roce 1995 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a vlastní výrobou z nerezu. Nově také máte možnost využít našich webových stránek, kde najdete bazar.
www.gastrozeho.cz
Klatovská 519/177, Litice, Plzeň Otevřeno
CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. se zabývá chladicí, mrazicí a klimatizační technikou, včetně transportního chlazení. Na českém a slovenském trhu působí od roku 1990.
www.chsjedlicka.cz
Husova 156/2a, Jeseník Brzy otevírá
Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu a renovace podlah. Prodáváme úklidovou techniku, parní čističe, čističky vzduchu nebo jídelní vozíky. A od roku 2020 také obličejové štíty a čisticí prostředky k dezinfekci rukou či podlah a povrchů.
www.cleanlife.cz
Dolní Bečva č. 362 Otevřeno
Firma Paulus již 19 let produkuje kvalitní produkty z nerezi. Řadí se tak mezi přední české výrobce gastronomického zařízení, pro velké kuchyně či provozy.
www.paulus-nerez.cz
Větrná 401, Sady, Uherské Hradiště Otevřeno
www.goldcard.cz
K Přívozu 2604/23, Mělník
Nabízíme kráječe, myčky, barová zařízení, stolní zařízení, gastronádoby, univerzální roboty, pizza pece, dřezy, konvektomaty, velkoobjemové fritézy a ostatní kuchyňská zařízení a vybavení pro školy, restaurace, jídelny, výdejny i pro domácnost.
interba.cz
Blučina č. 627 Brzy otevírá
APEX CENTRAL EUROPE, s.r.o.: hygienické systémy - optimální řešení pro řadu oblastí čištění, úklidu a hygieny a pro všechny obory - průmysl, automotive, potravinářství, gastro, úklidové služby atd.
www.apexsystems.cz
U Červeného mlýnku 977/2, Čakovice, Praha Brzy otevírá
Jsme malá rodinná cukrárna, kde se o výrobu a každo denní chod provozu starají dvě generace naší rodiny. I přes mnoha letou praxi v oboru se snažíme dále vzdělávat a zdokonalovat naše cukrářké umění a zárověn ho předávat a učit další generace.
www.cukrarna-buchalovi.cz
Bratislavská 1379/7B, Hustopeče Brzy otevírá
Ráj Gastronomie.cz je významným dodavatelem gastro zařízení, kuchyňského náčiní, porcelánu, skla, výčepních a chladicích technologií, koření pro hotely, restaurace, pivnice, pizzerie, bary, řeznictví, cukrářství, školní a závodní kuchyně aj.
rajgastronomie.cz
Dřenice, Cheb
Autokempink Dřenice je relaxačně pobytový areál s více než čtyřicetiletou tradicí. Kemp leží na břehu vodní nádrže Jesenice.
www.kempdrenice.cz
Burianova 930/33, Liberec VI-Rochlice, Liberec
michalkurak.cz
Zelená 837, Staré Město, Třinec
www.amkor.cz
Řepníky č. 126 Otevřeno
Zemědělská společnost ALA, a.s. Řepníky je tradiční česká zemědělská firma, která se specializuje zejména na prvovýrobu brambor a mléka. Společnost disponuje vlastní dopravou a patří mezi nejvýznamnější producenty brambor v Pardubickém kraji.
www.alarepniky.cz
Humpolecká 286/28, Staré Hory, Jihlava Otevřeno
Natural Jihlava JK s.r.o. : Naše firmy se specializují na racionální výživu, makrobiotiku, bioprodukci, dietní výrobky, bezlepkovou dietu a další. Zásobujeme téměř každé větší město v ČR.
eshop.naturaljihlava.cz
Modletice č. 1 Otevřeno
Nabízíme prodej masa převážně z Českých chovů, polotovarů a lahůdkářských produktů. Provozovna v Modleticích je certifikována Českou společností pro jakost – systém HACCP. Uzeniny tepelně opracované jsou vyráběny pod regionální značkou ZÁPRAŽÍ.
novak-uzeniny.cz
Březinova 3080/6, Hodonín
Naše trdelníky Vám vždy připravíme od kvásku až po ugrilování na místě. Proto jsou vždy čerstvé, teplé a voňavé.
www.trdelniky.cz
BMC BRNO, s.r.o. 10 fotek  
Jugoslávská 768/9, Zábrdovice, Brno Brzy otevírá
Společnost BMC Brno se zabývá dovozem potravin, vín a destilátů do České republiky a na Slovensko již od roku 1996. Zajišťujeme dovoz potravinářského zboží z celého světa (mořské speciality, olivové oleje, olivy, vína, konzervovaná zelenina, ovoce, r
www.bmcbrno.cz
Plynárenská 291, Prosetice, Teplice
www.anexzmrzlina.cz
Vodní 987/16, Staré Brno, Brno Brzy otevírá
Centrum řízené a kontrolované detoxikace organismu dle MUDr. Jonáše. Poradenství v oblasti detoxikace organismu: naši terapeuti řeší příčiny zdravotních problémů. Prodáváme energo-informační preparáty Joalis a produkty MEDISTIK.
www.bodycentrum.cz
Šumvald č. 364 Brzy otevírá
Slavnostní výlov Šumvaldského rybníka proběhne ve dnech 15. - 17. října 2021, začátek od 9 hodin. Nabízíme prodej živých ryb : kapr, amur, tolstolobik, sumec, štika, pstruh.
www.rybydrubez.cz
ADV, spol. s r.o. 5 fotek  
Na Petynce 144/104, Střešovice, Praha Brzy otevírá
V ADV spol. s r.o. věříme, že to nejkvalitnější, co kolem sebe můžeme nalézt, produkuje jedině příroda. Proto již od roku 1994 zajišťujeme pro potravinářství, farmacii, health & beauty a další obory přírodní suroviny.
www.advsuroviny.cz
Havlíčkova 72/3, Poděbrady I, Poděbrady Otevřeno
Firmu JIŘKA jsme založily v roce 1992 s obrovským nadšením z přesvědčení, že pomocí výživy může každý z nás výrazně ovlivňovat své zdraví, vitalitu a kondici.
www.jirka-racio.cz
28. října 297/5, Moravská Ostrava, Ostrava Brzy otevírá
www.bylinky.shop
Dílenská 223/39, Doubravka, Plzeň Brzy otevírá
spiritobchod.cz
U Nádraží 1295, Turnov Brzy otevírá
Naše společnost Lékárna pod radnicí s.r.o. je provozovatelem lékáren, výdejen léčiv a PZT a zdravotnických prodejen. Nabízíme Vám opravdu široký sortiment léků, léčivých přípravků, zdravotnického materiálu, léčebné kosmetiky.
www.lekarnaturnov.cz
Ke Kateřinkám 1407/9, Chodov, Praha Brzy otevírá
Jsme rodinná firma s mnoholetou praxí. Vyrábíme a dodáváme přírodní produkty, doplňky stravy na odkyselení organismu Bylinář Karel, Tibetskou medicínu EPAM, gemmoterapii i kosmetiku, bylinky a knihy o bylinkách.
www.zentrichovaapatyka.cz
Dašická 848, Bílé Předměstí, Pardubice Brzy otevírá
www.dratene-ploty.cz
U Makra 102, Čestlice
Půjčovna skákacích hradů, nafukovacích atrakcí, trampolín nebo párty stanů.
www.skakacihradyvysocina.cz
TOPOS, a.s. 4 fotky  
Královská 777, Šluknov Otevřeno
Výroba a servis zařízení pro pekárny na přípravu, dopravu a tvarování těst (dávkovače, dopravníky, hnětače, překlápěče, stroje na výrobu rohlíků a housek), linky na přípravu těsta.
www.topos.eu
Osek č. 274 Brzy otevírá
ALBERTINA Machinery, spol. s r.o.: Tradiční výrobce plnicích, uzavíracích a etiketovacích strojů a kompletních plnicích linek. Albertina dodává stroje a linky s kapacitou 500-12.000 lahví za hodinu.
albertina-machinery.com
Rooseveltova 327, Chlumec nad Cidlinou IV, Chlumec nad Cidlinou Brzy otevírá
NIROSTA, spol. s r.o. : Prodej plnicích, uzavíracích a balicích strojů pro potravinářský, kosmetický a chemický průmysl. Výroba a opracování nerezu.
nirosta.cz
NERROX, s.r.o. 5 fotek  
Belgická 300, Rýnovice, Jablonec nad Nisou Brzy otevírá
Posláním skupiny NERROX je poskytovat klientům z celé Evropské unie vybavení v oblasti nerezového nábytku a nerezového technologického zařízení dle požadavků zákazníka v požadovaném množství a čase vč. odpovídající montáž zmíněných materiálů (zboží).
www.nerrox.com
K Hájům 2606/2b, Stodůlky, Praha Brzy otevírá
www.teekanne.cz
8.května 152/7, Lovosice Brzy otevírá
www.alphega-lekarna.cz
Obránců míru 234/41, Vítkovice, Ostrava Otevřeno
Galenická laboratoř Ostrava - naše společnost od roku 1993 nabízí farmaceutické výrobky. Navazujeme na tradiční výrobu léčiv, která započala v roce 1930. Výroba léčiv, potravních doplňků, kosmetiky a veterinárních přípravků.
www.glo.cz
Osek nad Bečvou č. 411 Brzy otevírá
Čerstvé sýry ze srdce Moravy,kvalita, tradice, lahodná chuť.
www.syrmex.cz
Ješín č. 1, Velvary
Rodinná firma „Vojtěchovský – Tlustý“ se zabývá zemědělskou výrobou, autodopravou a likvidací odpadů. Naše firma byla založena v roce 1990 a jejím nosným programem je zemědělská prvovýroba.
www.kruty.cz