Použité filtry:
  • Nábytek, interiéry
vše zrušit

Nábytek, interiéry *14053* 14 053 firem

ALUPRA, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Pražská 323, Loděnice Brzy otevírá
Firma vznikla v roce 1991 a zabývá se výrobou a montáží stínící techniky(předokenní rolety ,sítě proti hmyzu, okenice, venkovní žaluzie) garážových a průmyslových vrat všech typů, rolovacích mříží, vjezdových bran a dalších parkovacích systémů.
www.alupra.cz
Třešňová 1962, Hořice Brzy otevírá
www.kamenictviman.cz
ENPRAG, s.r.o. 10 fotek  
K Holyni 833/42, Slivenec, Praha
Na českém trhu působíme již od roku 1995. Naším cílem je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Jsme schopni navrhnout kompletní řešení podle individuálních potřeb zákazníka.
www.kovovynabytek.cz
BEMOS CB, s.r.o. 5 fotek   4x
Haklovy Dvory 2006, České Budějovice 2, České Budějovice Brzy otevírá
BEMOS CB s.r.o. : Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob např. montáže elektronických zabezpečovacích systémů, dodávky a montáže fólií (bezpečnostních i slunečních), dodávku a montáž plastových a dřevěných eurooken atd.
www.bemoscb.cz
Minská 151/49, Žabovřesky, Brno Brzy otevírá
Firma DESIGN PARKET se zabývá prodejem a pokládkou podlah od roku 1997. Poskytujeme kompletní servis od poradenství, konzultace při řešení rekonstrukce až po samotnou realizaci.
www.designparket.cz
DIRP-REGÁLOVÉ SYSTÉMY 10 fotek   4x
Blučina č. 630 Brzy otevírá
Nabízíme profesionální regály a regálové systémy do archivů, knihoven, skladů, dílen, spisoven a podobných prostor. Realizujeme projekty: posuvné regály, policové regály, regály na palety, konzolové regály, vícepatrové regály a ocelové plošiny.
www.dirp.cz
Chotusice č. 177
www.mhpodlahy.cz
Anglická 310/65, Františkovy Lázně
www.lukes.karlovarsko.com
Brněnská 2806/71, Jihlava Brzy otevírá
www.plastomacz.cz
PODLAHY ŘEHÁČEK 5 fotek   3x
Školní 890/2, Kopřivnice Brzy otevírá
PODLAHY ŘEHÁČEK: máme velkou praxi v rekonstrukcích starých podlah a s pokládkou PVC. Řešíme složité skladby a pomáháme stavebním firmám v projektech. Pečlivě vybíráme ten nejkvalitnější materiál.
podlahyrehacek.cz
Panenské Břežany č. 222 Brzy otevírá
STAKO - nábytek na míru s.r.o. : Jsme česká rodinná firma, která se již od roku 1999 specializuje na vestavěné skříně, šatny a další zakázkový nábytek.
www.stako.cz
Vraný č. 119
Naše firma se zaměřuje na potřeby uživatelů, výrobu lze upravit dle požadavku uživatelů (rozměry, osvětlení, způsob vystavení, klima, atd.).
www.regal.cz
MIROS-BYTOVÝ TEXTIL 10 fotek   4x
Budějovická 1667/64, Krč, Praha Brzy otevírá
Společnost MIROS s.r.o. se specializuje na prodej a služby v oblasti bytového textilu.
miros.cz
Horovo náměstí 1420/4, Libeň, Praha Brzy otevírá
www.sun-way.cz
Dr. Milady Horákové 447/60, Liberec VII-Horní Růžodol, Liberec Brzy otevírá
www.kuchynekvs.cz
Chrudimská 1661, Přelouč Brzy otevírá
Provádíme stavební a zámečnické práce, výstavby rodinných domů, bytových jednotek i zemědělských staveb. Vyrábíme ocelové konstrukce a betonové směsi. Prodej zateplovacích systémů značky BAUMIT.
www.spprelouc.cz
Pod Zámečkem 1729/38, Nový Hradec Králové, Hradec Králové
instalaterstvitomiska.sluzby.cz
Frýdecká 223/289, Kunčice, Ostrava
Ostravská firma PESY (Petr Synovec) se již od roku 1992 specializuje na podlahové krytiny. Podlahové krytiny pokládáme v bytech, domech i komerčních objektech (školy, byty, rodinné domy, firmy, obchodní domy aj.).
www.pesy.cz
Jesenická 372, Dolní Jirčany, Psáry Brzy otevírá
www.jjrenova.cz
Matouše Václavka 1432, Vsetín Brzy otevírá
Naše firma nabízí kompletní podlahářský servis a prodej veškeré podlahové krytiny jako jsou PVC, koberce, marmolea běhouny a plovoucí podlahy.
www.koberce-ponorka.cz
Nuselská 319/106, Michle, Praha Brzy otevírá
calounictvi1.cz
Květnového vítězství 2/85, Háje, Praha Brzy otevírá
www.podlahyvesely.cz
JAŠEK ŽALUZIE 5 fotek   3x
Ohradní 1344/51, Michle, Praha
Firma působí na trhu již 10 let. Specializujeme se na distribuci stínicí techniky, především na žaluzie do plastových oken. Neustále sledujeme nové trendy v našem oboru, abychom tyto poznatky využili při technických řešeních v praxi.
www.zaluziejasek.cz
Alej 17. listopadu 882, Roudnice nad Labem Brzy otevírá
www.oknajurcik.cz
Husova 156/2a, Jeseník Brzy otevírá
Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu a renovace podlah. Prodáváme úklidovou techniku, parní čističe, čističky vzduchu nebo jídelní vozíky. A od roku 2020 také obličejové štíty a čisticí prostředky k dezinfekci rukou či podlah a povrchů.
www.cleanlife.cz
Chebská 65/53, Dvory, Karlovy Vary Brzy otevírá
Moravec a syn, s.r.o.: Jsme středně velká regionální firma s dlouholetou tradicí zabývající se prodejem, montáží a poradenstvím v oboru PODLAH a NÁBYTKU.
www.moravecasyn.cz
Spojovací 136, Horoměřice Brzy otevírá
Naše firma zastupuje celosvětového výrobce světlovodů Solatube v České republice, které jsou vůdčí značkou na trhu. Světlovody slouží k osvětlení středových dispozic domů či bytů nebo i jako denní osvětlení v průmyslových prostorách.
www.solatube.cz
Ke Mlýnu 36, Žleby Brzy otevírá
Firma Truhlářství a pila Martin Bláha působí na trhu od roku 1999. Zakázková truhlářská výroba - okna, dveře, schody, schodiště.
www.truhlarstvi-caslav.cz
Máchova 2268, Nymburk Brzy otevírá
www.korec.cz
Kupkovo nám. 138, Opočno Brzy otevírá
Nabízíme podlahové krytiny, záclony, dekorační látky, bytový textil, tapety, garnyže, ložní soupravy, značkové německé čisticí prostředky a mnoho dalších produktů.
www.bittneropocno.cz
PODLAHY BAHOUNEK 10 fotek   4x
Jedlí č. 42 Brzy otevírá
PODLAHY BAHOUNEK - zabýváme se realizací podlah a interiérů. Nabízíme dodávku a montáž podlah všech typů (parkety, palubky, vinylové podlahy, PVC, koberce), renovace podlah, zárubní a dveří, realizace venkovních teras, schodišť a parapetů.
podlahybahounek.cz
Dolní Bečva č. 362 Otevřeno
Firma Paulus již 19 let produkuje kvalitní produkty z nerezi. Řadí se tak mezi přední české výrobce gastronomického zařízení, pro velké kuchyně či provozy.
www.paulus-nerez.cz
TM OKNA, s.r.o. 8 fotek   4x
Valčíkova 14, Mikulovice Brzy otevírá
Naše firma se zabývá montáží oken – plastových oken, hliníkových oken, dřevěných oken, garážová vrata. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Dále nabízíme demontáž starých oken, zednické práce, likvidaci starých oken.
www.tmokna.cz
Trtílkova 438/10, Lesná, Brno
kbservis.cz
ŽALUZIE-ROLETKY 10 fotek   4x
Palackého 106, Vnitřní Město, Trutnov Brzy otevírá
Firma se zabývá prodejem, montáží a servisem vnitřních, venkovních, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet klasických, římských, bambusových, dřevěných a na plastová okna, japonských stěn, sítí proti hmyzu.
zaluzie-rolety-trutnov.cz
Zápská 195, Lázně Toušeň
abcplus.cz
Horácká 225, Křenice
Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí, jež byla založena v roce 1988 na základě živnostenského listu. Od roku 2004 fungujeme jako Stavební a malířská s.r.o. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci měli odborné vzdělání.
www.stavebni-malirska.cz
TRUHLÁŘSTVÍ BDL 6 fotek   4x
Měcholupy č. 37 Brzy otevírá
Firma provádí truhlářské práce. Nabízíme interiéry od návrhu po kompletní dodávku - kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, restaurace, bary.
truhlarstvi-bdl.cz
Hlavní 248, Veleň Brzy otevírá
www.kaplanpraha.cz
třída Tomáše Bati 438, Louky, Zlín Brzy otevírá
www.1artinterier.com