Použité filtry:
  • Ekologie, nerosty, obaly
vše zrušit

Ekologie, nerosty, obaly *8516* 8 516 firem

Frýdlantská 160, Horní Chrastava, Chrastava Otevřeno
www.terier.cz
Tatenice č. 68
Naše činnost je založena na převzetí, přepravě a zajištění odstranění odpadů převážně ze zdravotnictví, školství a dalších odvětví.
terpes.cz
Horka u Staré Paky č. 31
www.wotanforest.cz
Příšovice č. 283 Otevřeno
Jsme stabilní a dynamická společnost, která se zabývá výrobou a obchodem s obalovými materiály, potravinářskými obaly, spotřebním materiálem pro kancelář a hygienu.
www.finalsro.cz
Mistrovská 558/4, Malešice, Praha Otevřeno
Akustika; studie, akreditované měření: hluk, prašnost, osvětlení, vibrace, mikroklima. Mapování; stavební a prostorová akustika. Ekologické průzkumy; EIA, SEA, VVURÚ. Akustická kamera; zvukoměry NORSONIC, software CADNA.
www.ekolagroup.cz
Karlovotýnská 1082/7, Rudná
Pohřební ústav Jiří Kapitán: Zajišťujeme pohřby dle přání, převozy zemřelých, nepřetržitě 24 hodin denně, v sobotu, neděli i o svátcích. Vyřídíme úmrtní list, smuteční květiny a veškeré náležitosti spojené s pohřbem, kamenické práce i rekonstrukce.
www.pohrebni-sluzba-kapitan.cz
Dr. Richtra 47/71, Třešť Otevřeno
Vyrábíme pásové dopravníky a kompletní technologické linky pro drcení a třídění kameniva a sypkých hmot do betonáren, cementáren a obaloven. Vyrábíme ocelové konstrukce technologického charakteru a zařízení pro skladování sypkých hmot.
kool.cz
Komenského 861, Chropyně Otevřeno
Nabízíme přistavování kontejnerů, odvoz a likvidaci odpadů včetně možnosti naložení. Vyklízení prostor, pronájem kontejnerů, přípravné práce pro stavby, zásobování staveb, služby autodopravy. Zajišťujeme zemní a výkopové práce. Prodáváme písek, ...
www.robicont.cz
U Stavoservisu 527/1, Malešice, Praha Otevřeno
Kovošrot Cajdašrot se zabývá výkupem železa (elektromotory, startéry, alternátory, plechy, trubky, těžké železo), barevných kovů (měď, měděné kabely, auto kabely, mosaz, bronz, hliník, nerez, olovo, zinek, cín), počítačového a elektronického šrotu.
www.cajdasrot.cz
ŠETEK, s.r.o. 10 fotek   3x
Dalovy č. 35, Divišov Otevřeno
Jsme rodinná firma založená roku 1999. Máme více jak 20 let zkušeností ve svém oboru. Naší prioritou je dobře odvedená a kvalitní práce a spokojenost našich zákazníků.
setek.cz
Kramolna č. 277
Firma Pešta klempířství působí na českém trhu od roku 1992. Sídlíme ve městě Náchodě v Královehradeckém kraji. Specializujeme se na kompletní realizaci střech včetně dodávky materiálu.
www.strechy-pesta.cz
LB-ZEMNÍ PRÁCE 4 fotky   4x
Mezirolí č. 110, Nová Role Otevřeno
Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky. Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů.
www.lbsro.cz
STAVBY-KOMÍNY, s.r.o. 5 fotek   4x
Plánice č. 356 Otevřeno
Stavíme rodinné a bytové domy.... a nejen to, zjistěte více o kompletních stavbách na klíč!
www.stavby-kominy.cz
ORS, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Zbuzanská 960/23, Ruzyně, Praha Otevřeno
OBCHOD - RENOVACE - SERVIS řeznických a potravinářských strojů. Dále také nabízíme na našem e-shopu širokou nabídku špičkových výrobků firmy Friedr. Dick. Najdete zde kategorie - řeznické i kuchařské nože a nástroje + ocílky či brusky.
www.ors.cz
Tovární 135, Luka nad Jihlavou Otevřeno
www.ekory.cz
Dolní Miletín č. 18, Lišov
www.renovacekamene.cz
Sokolovská 417, Mařatice, Uherské Hradiště Otevřeno
www.atriumtherm.cz
Vitošská 3413/7, Modřany, Praha
www.aproduction.cz
Čéčova 625/26, České Budějovice 3, České Budějovice Otevřeno
Společnost AKUPI provádí zemní práce, výkopové a kanalizační práce, zásypy, kompletní HTÚ, odbahňování vodních ploch, prohrábky koryt řek atd. Poskytujeme pronájem průmyslových a stavebních strojů.
www.akupi.cz
Na Pískovně 659/28, Liberec XIV-Ruprechtice, Liberec
www.stakap.eu
FENCL SAFETY, s.r.o. 10 fotek   2x
Rakovského 3136/1, Modřany, Praha
Naše firma je zaměřena na komplexní zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, ochrany životního prostředí, havarijního a krizového řízení a plánování.
www.fenclsafety.eu
JANDA RENÉ-KAMENICTVÍ 10 fotek   4x
Pod Koňským vrchem 1432/3, Most Otevřeno
KAMENICTVÍ, René Janda: Jsme kamenictvím s dlouholetou tradicí, které je zde pro Vás již od roku 1997 a přináší Vám nejkvalitněji zpracované produkty z kamene.
www.kamenictvijanda.cz
Losiná č. 303 Otevřeno
Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů. Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky.
www.apb-plzen.cz
Kojetice č. 26, Ústí nad Labem Otevřeno
www.aquacon.cz
Komenského nám. 12, Zásmuky
Stavební firma VPK Suchý s.r.o. – Inženýrské stavby Praha a Středočeský kraj - kompletní inženýrské sítě, které jsou nosným pilířem společnosti více jak 15 let. Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.
www.vpksuchy.cz
Buzulucká 108, Komárov Otevřeno
Provádíme rozvody plynu, topení, vody, odpadu, kanalizace - včetně kamerových prohlídek. Zajistíme revizi tlakových nádob ( TNS ) a revizi kotlů. Zabýváme se montáží kotelen, tepelných čerpadel, solárních systémů, koupelen na klíč a dalších prací.
chktopservis.cz
BOS, spol. s r.o. 10 fotek  
Růžová 320/19, Ladná Otevřeno
Jsme český výrobce plastových PET a PET lahví, které odliší vaše nápoje od konkurence tvarem, barvou, objemem. Máme láhve na víno, pivo, mléko, fresh juice, doplňky stravy a další. Nabízíme i příslušenství k PET lahvím.
www.bosladna.cz
Sládkova 1303, Starý Plzenec Otevřeno
www.sutnar-rappl.cz
Císařský č. 378, Šluknov Otevřeno
Předmětem činnosti je zabezpečení čistoty města, údržby města a veškerá další činnost pro zřizovatele. Ve volné kapacitě nabízí své služby i ostatním zájemcům.
www.ts-sluknov.cz
Pražská 50, Horní Předměstí, Trutnov Otevřeno 24 hodin
PS AURA: Provádíme smuteční obřady jak církevní, tak i civilní a to po celé ČR včetně převozů zemřelých i ze zahraničí. Parte poskytneme na počkání a to i o víkendech a svátcích. Jsme zde pro Vás nepřetržitě 24 hodin denně od pondělí do neděle
www.aura-trutnov.cz
Žichlínek č. 270 Otevřeno
Jsme ryze českou firmou založenou v roce 1996 s cílem poskytovat zákazníkům obalový materiál za přijatelnou cenu a zajištěným prvotřídním servisem. Sortiment obalových materiálů postupně rozšiřujeme.
www.anfiobaly.cz
PACK SHOP OPAVA 10 fotek  
Nádražní okruh 671/23, Předměstí, Opava Otevřeno
PACK SHOP OPAVA nabízí obaly pro cokoliv. Zabýváme se prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu.
www.packshop.cz
Bohunická 576/52, Horní Heršpice, Brno Otevřeno
Pomáháme vám s likvidací odpadů, především nebezpečných. Snažíme se, aby tato likvidace minimálně zatěžovala vaše podnikání.
www.adc-sluzby.cz
Letecká 3436, Přerov VIII-Henčlov, Přerov Otevřeno
V současné době je cílem společnosti uspokojit zákazníky full servisem v oblasti kvalitní grafické přípravy včetně tiskové a knihařské produkce. Naším zájmem je co nejlepší výsledek dle vašich požadavků, ať si vymyslíte cokoliv.
www.katos.cz
Pražská 802, Kostelec nad Černými lesy Otevřeno
Naše firma se specializuje na prodej pevných paliv zejména uhlí, dále na dopravu sypkých materiálů, pronájem kontejnerů atd. 15.4. , 16.4. a 18.4 2022 - zavřeno
www.stobauservis.cz
U Krematoria 1621/7, Střekov, Ústí nad Labem Otevřeno
Nabízíme veškeré pohřební služby, které patří k důstojnému rozloučení se zesnulými. Od roku 2006 patříme mezi držitele ocenění Znak kvality, který na základě přísné kontroly poskytovaných služeb propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR.
memory-ul.cz
Stavební mlýn 29, Úšovice, Mariánské Lázně Otevřeno
Provádíme kompletní zemní práce včetně dopravy, provoz nákladní autodopravy, nákup a prodej sypkých materiálů.
www.miroslavopava.cz
NÉMETH JÁN-IZOLEX 3 fotky   1x
Waltrova 941/19, Skvrňany, Plzeň
Provádíme certifikované hydroizolace plochých střech (malých i velkých) a zároveň zvláštních konstrukčních tvarů. Izolační systém lze použít na střechy nové i na rekonstrukce bez demontáže původní krytiny.
www.izolexplzen.cz
AVIS TRADE, s.r.o. 5 fotek  
Tovární 500, Rychnov u Jablonce nad Nisou Otevřeno
Jsme ryze česká firma založena v roce 2003 a od svého vzniku se zabýváme komplexními dodávkami ochranných pracovních prostředků a pomůcek, drogistického zboží, papírových ručníků včetně zásobníků, úklidových strojů, techniky pro úklid budov a jiné.
avistrade.cz
Uherskobrodská 119, Luhačovice
plasty.zalesi.cz