Použité filtry:
  • Ekologie, nerosty, obaly
vše zrušit

Ekologie, nerosty, obaly *8569* 8 569 firem

Příšovice č. 283 Brzy otevírá
Jsme stabilní a dynamická společnost, která se zabývá výrobou a obchodem s obalovými materiály, potravinářskými obaly, spotřebním materiálem pro kancelář a hygienu.
www.finalsro.cz
Mistrovská 558/4, Malešice, Praha Brzy otevírá
Akustika; studie, akreditované měření: hluk, prašnost, osvětlení, vibrace, mikroklima. Mapování; stavební a prostorová akustika. Ekologické průzkumy; EIA, SEA, VVURÚ. Akustická kamera; zvukoměry NORSONIC, software CADNA.
www.ekolagroup.cz
Třešňová 1962, Hořice Brzy otevírá
www.kamenictviman.cz
Norská 32/42, Liberec XI-Růžodol I, Liberec Brzy otevírá
www.fazdena.cz
Dr. Richtra 47/71, Třešť Brzy otevírá
Vyrábíme pásové dopravníky a kompletní technologické linky pro drcení a třídění kameniva a sypkých hmot do betonáren, cementáren a obaloven. Vyrábíme ocelové konstrukce technologického charakteru a zařízení pro skladování sypkých hmot.
kool.cz
Kramolna č. 277
Firma Pešta klempířství působí na českém trhu od roku 1992. Sídlíme ve městě Náchodě v Královehradeckém kraji. Specializujeme se na kompletní realizaci střech včetně dodávky materiálu.
www.strechy-pesta.cz
LB-ZEMNÍ PRÁCE 4 fotky   4x
Mezirolí č. 110, Nová Role Brzy otevírá
Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky. Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů.
www.lbsro.cz
Hradešín č. 145
Firma Jiří Hovorka byla založena roce 1997, zabývá se činností v oboru autodoprava, zemní práce a stavební práce, rychloservis - pneuservis, působící převážně v Praze a Středočeském kraji.
www.autodoprava-hovorka.cz
Tatenice č. 68
Naše činnost je založena na převzetí, přepravě a zajištění odstranění odpadů převážně ze zdravotnictví, školství a dalších odvětví.
www.terpes.cz
Losiná č. 303 Otevřeno
Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů. Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky.
www.apb-plzen.cz
ORS, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Zbuzanská 960/23, Ruzyně, Praha Brzy otevírá
OBCHOD - RENOVACE - SERVIS řeznických a potravinářských strojů. Dále také nabízíme na našem e-shopu širokou nabídku špičkových výrobků firmy Friedr. Dick. Najdete zde kategorie - řeznické i kuchařské nože a nástroje + ocílky či brusky.
www.ors.cz
Vitošská 3413/7, Modřany, Praha
www.aproduction.cz
Čéčova 625/26, České Budějovice 3, České Budějovice Brzy otevírá
Společnost AKUPI provádí zemní práce, výkopové a kanalizační práce, zásypy, kompletní HTÚ, odbahňování vodních ploch, prohrábky koryt řek atd. Poskytujeme pronájem průmyslových a stavebních strojů.
www.akupi.cz
AQUACON-KUBIŠTA MARTIN 10 fotek   4x
Kojetice č. 26, Ústí nad Labem Brzy otevírá
V Čechách i na Moravě máme od roku 2009 již stovky fungujících realizací pro privátní zákazníky (rodinné domy, chalupy, aj.), podívejte se na naše webové stránky.
www.aquacon.cz
Pod Koňským vrchem 1432/3, Most Brzy otevírá
KAMENICTVÍ, René Janda: Jsme kamenictvím s dlouholetou tradicí, které je zde pro Vás již od roku 1997 a přináší Vám nejkvalitněji zpracované produkty z kamene.
www.kamenictvijanda.cz
Tovární 135, Luka nad Jihlavou Brzy otevírá
www.ekory.cz
Komenského nám. 12, Zásmuky
Stavební firma VPK Suchý s.r.o. – Inženýrské stavby Praha a Středočeský kraj - kompletní inženýrské sítě, které jsou nosným pilířem společnosti více jak 15 let. Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.
www.vpksuchy.cz
Sokolovská 417, Mařatice, Uherské Hradiště Brzy otevírá
www.atriumtherm.cz
Na Pískovně 659/28, Liberec XIV-Ruprechtice, Liberec
www.stakap.eu
Bavorská 1138/6, Stodůlky, Praha Brzy otevírá
Vybavení autoservisů a dílen. Hledáme pro Vás v Evropě to nejlepší.
www.rpjs.cz
ARGUS CZ, s.r.o. 10 fotek   3x
Křižíkova 2987/70b, Královo Pole, Brno Brzy otevírá
Zaměřujeme se na polygrafickou výrobu, naším dominantním produktem jsou blahopřání ke všem příležitostem. Exkluzivní designy, moderní grafická úprava, kvalitný ofsetový tisk - to je naše firma ARGUS CZ .
www.argus-cz.cz
Buzulucká 108, Komárov Otevřeno
Provádíme rozvody plynu, topení, vody, odpadu, kanalizace - včetně kamerových prohlídek. Zajistíme revizi tlakových nádob ( TNS ) a revizi kotlů. Zabýváme se montáží kotelen, tepelných čerpadel, solárních systémů, koupelen na klíč a dalších prací.
chktopservis.cz
NÉMETH JÁN-IZOLEX 3 fotky   1x
Waltrova 941/19, Skvrňany, Plzeň
Provádíme certifikované hydroizolace plochých střech (malých i velkých) a zároveň zvláštních konstrukčních tvarů. Izolační systém lze použít na střechy nové i na rekonstrukce bez demontáže původní krytiny.
www.izolexplzen.cz
Opolany č. 103 Brzy otevírá
www.teraco-podlahy.cz
K Safině 969, Šeberov, Praha Brzy otevírá
www.uniservis.cz
Radonice č. 195 Brzy otevírá
www.okcv.cz
PRŮMYSL KAMENE, a.s. 10 fotek   3x
Čs. armády 1, Příbram IV, Příbram Brzy otevírá
Zabýváme se lomařskou a kamenickou výrobou, která je soustředěna do našich provozoven v Kozárovicích, Slatině, Tužicích a Vahlovicích. Díky průběžnému investování do obnovy a nákupu nových zařízení, zajišťujeme rozmanitou výrobu v požadované kvalitě.
www.prumysl-kamene.cz
BOS, spol. s r.o. 10 fotek  
Růžová 320/19, Ladná Brzy otevírá
BOS spol. s r.o. Ladná - plastové PET lahve. V nabídce obalů naleznete láhve z PET a PE materiálů, uzávěry na vyráběné láhve i odnosná ouška. Uzávěry nabízíme s pojistkou.
www.bosladna.eu
Příkop 838/6, Zábrdovice, Brno
Stali jsme se jednou z menších dynamicky se rozvíjejících společností zaměřených na realizaci nových progresivních technologií v oblasti ekonomicky efektivního a ekologicky nezávadného zpracování zejména vedlejších energetických produktů.
www.eco-building.cz
Železárenská 74, Kladno Brzy otevírá
www.ild.cz
U Krematoria 1621/7, Střekov, Ústí nad Labem Brzy otevírá
Nabízíme veškeré pohřební služby, které patří k důstojnému rozloučení se zesnulými. Od roku 2006 patříme mezi držitele ocenění Znak kvality, který na základě přísné kontroly poskytovaných služeb propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR.
memory-ul.cz
Vinařská 1015/4, Klíše, Ústí nad Labem Brzy otevírá
Již 25 let realizujeme prodej čisticí techniky této značky a záruční i pozáruční servis těchto strojů. Firma také provozuje půjčovnu čisticí techniky.
www.kaschtechnik.cz
Zelená 837, Staré Město, Třinec
www.amkor.cz
Žichlínek č. 270 Brzy otevírá
Jsme ryze českou firmou založenou v roce 1996 s cílem poskytovat zákazníkům obalový materiál za přijatelnou cenu a zajištěným prvotřídním servisem. Sortiment obalových materiálů postupně rozšiřujeme.
www.anfiobaly.cz
Bohunická 576/52, Horní Heršpice, Brno Brzy otevírá
Pomáháme vám s likvidací odpadů, především nebezpečných. Snažíme se, aby tato likvidace minimálně zatěžovala vaše podnikání.
www.adc-sluzby.cz
TRIGI, s. r. o. 5 fotek  
Nádražní 1245, Hlinsko Otevřeno
Firma se zabývá výrobou technických tkanin ve vlastní tkalcovně se zaměřením na výrobu lněných tkanin, bavlněných stanovek, malířských pláten, nehořlavých tkanin, čalounických a filtračních tkanin.
trigi.cz
Husova tř. 523/30, České Budějovice 2, České Budějovice Brzy otevírá
www.cerpadlo-cerpadla.cz
Na Staré Cidlině 637, Nový Bydžov Brzy otevírá
www.kovosrot-bremus.cz
Fabiána Pulíře 117/4, Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem Brzy otevírá
Nabízíme veškeré pohřební služby, které patří k důstojnému rozloučení se zesnulými. Od roku 2006 patříme mezi držitele ocenění Znak kvality, který na základě přísné kontroly poskytovaných služeb propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR.
memory-ul.cz
Kvítková 540, Zlín Brzy otevírá
www.pohrebnisluzbapribylak.cz