Použité filtry:
  • Bezpečnost
vše zrušit

Bezpečnost *10636* 10 636 firem

ALUPRA, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Pražská 323, Loděnice Brzy otevírá
Firma vznikla v roce 1991 a zabývá se výrobou a montáží stínící techniky(předokenní rolety ,sítě proti hmyzu, okenice, venkovní žaluzie) garážových a průmyslových vrat všech typů, rolovacích mříží, vjezdových bran a dalších parkovacích systémů.
www.alupra.cz
K Dílnám 974, Kolín IV, Kolín Brzy otevírá
KLATT s.r.o. : Naše společnost byla založena v roce 1995, patříme k předním dodavatelům osobních ochranných pomůcek v ČR. Naší hlavní specializací je bezpečnostní obuv U-POWER.
klatt.cz
KARS, spol. s r.o. 10 fotek  
Koliště 142/49, Zábrdovice, Brno Brzy otevírá
Společnost KARS nabízí mimo jiné i široký sortiment ventilátorů včetně příslušenství. Nabídka zahrnuje ventilátory pro různé aplikace a účely použití. Vybrat si můžete zařízení pro byty, rodinné i bytové domy, kanceláře, restaurace i sklady.
www.kars-brno.cz
OES, s.r.o. 5 fotek  
Mikulášské náměstí 630/2, Východní Předměstí, Plzeň Brzy otevírá
Provádíme realizaci silových elektroinstalací, požární signalizace, zabezpečovacích systémů, osazení klimatizací a tepelných čerpadel, instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů a zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče.
www.eso-oes.cz
KOMMA-EST, s.r.o. 11 fotek  
Barborka 99, Ledeč nad Sázavou Otevřeno
Svým zákazníkům dodáváme stříkací pistole, vysokotlaké stříkací zařízení - AIRLESS, AIRMIX, práškové pistole, kompresory, filtry a potřebné ochranné pomůcky.
www.komma-est.cz
Mistrovská 558/4, Malešice, Praha Brzy otevírá
Akustika; studie, akreditované měření: hluk, prašnost, osvětlení, vibrace, mikroklima. Mapování; stavební a prostorová akustika. Ekologické průzkumy; EIA, SEA, VVURÚ. Akustická kamera; zvukoměry NORSONIC, software CADNA.
www.ekolagroup.cz
Norská 32/42, Liberec XI-Růžodol I, Liberec Brzy otevírá
www.fazdena.cz
APOSTAV, spol. s r.o. 10 fotek   4x
třída Vítězství 246/6b, Hamrníky, Mariánské Lázně Brzy otevírá
Pod názvem Apostav („Agentura požární ochrany staveb") naleznete slovní spojení požární ochrana, jež je hlavní náplní naší práce. K této specializaci přidáváme komplexní služby BOZP („bezpečnost a ochrana zdraví při práci
www.apostav.cz
Butovická 234/22, Jinonice, Praha Brzy otevírá
www.allegro.cz
ENPRAG, s.r.o. 10 fotek  
K Holyni 833/42, Slivenec, Praha
Na českém trhu působíme již od roku 1995. Naším cílem je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Jsme schopni navrhnout kompletní řešení podle individuálních potřeb zákazníka.
www.kovovynabytek.cz
BEMOS CB, s.r.o. 5 fotek   4x
Haklovy Dvory 2006, České Budějovice 2, České Budějovice Brzy otevírá
BEMOS CB s.r.o. : Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob např. montáže elektronických zabezpečovacích systémů, dodávky a montáže fólií (bezpečnostních i slunečních), dodávku a montáž plastových a dřevěných eurooken atd.
www.bemoscb.cz
Anglická 310/65, Františkovy Lázně
www.lukes.karlovarsko.com
Za Vackovem 2263/21, Žižkov, Praha Brzy otevírá
ELEKTROINSTALACE-Dvořák Václav-elektrické rozvody, domácí telefony, zabezpečovací systémy, anténní rozvody, hromosvody, počítačové sítě, revizní zprávy, protipožární ucpávky HILTI, měření intenzity osvětlení.
www.elektroinstalace-vd.cz
Pod Hůrkou 758, Klatovy III, Klatovy
SECURITY INVESTMENT s.r.o. je zde pro Vaši bezpečnost, ochranu majetku a předcházení škod a ztrát. Orientujeme se převážně na ostrahu průmyslových objektů, podniků, rodinných domů a bytů. Rovněž zabezpečujeme sportovní a kulturní akce.
www.security-investment.cz
SANAKO.CZ, s.r.o. 7 fotek   4x
Chodská 1393/13, Vinohrady, Praha
Sanako CZ s.r.o. nabízí sanační práce, kterými vás zbaví škůdců dřevěných a zděných konstrukcí, jako jsou dřevozbarvující a dřevokazné houby, plísně a dřevokazný hmyz.
www.sanako.cz
ANTÉNY VODIČKA 5 fotek   5x
Šmilovského 2289/18, Vinohrady, Praha
Firma se zabývá montáží, opravami a rekonstrukcí všech typů anténních rozvodů. Jedná se zejména o montáž, rekonstrukci a údržbu společných TV antén pro bytové domy i komerční objekty, montáž všech druhů satelitních antén a satelitních rozvodů.
www.anteny-vodicka.cz
Sádek č. 118, Velké Heraltice Otevřeno
www.nevrela.com
Horní Újezd č. 88 Brzy otevírá
EMKOL, Ing. Josef Koukal : Nabídka lešení, zejména pojízdná hliníková, sítě na lešení, bezpečnostní sítě, bezpečnostní postroje. Další kapitolou je stavební mechanizace, jako jsou elektrocentrály, lasery Leica, odvlhčovače vzduchu.
www.emkol.cz
ORS, spol. s r.o. 10 fotek   4x
Zbuzanská 960/23, Ruzyně, Praha Brzy otevírá
OBCHOD - RENOVACE - SERVIS řeznických a potravinářských strojů. Dále také nabízíme na našem e-shopu širokou nabídku špičkových výrobků firmy Friedr. Dick. Najdete zde kategorie - řeznické i kuchařské nože a nástroje + ocílky či brusky.
www.ors.cz
Vrchovecká 216, Velké Meziříčí Otevřeno
www.vytahy.com
7POINTS, s.r.o. 10 fotek   4x
Blanenská 1339/99, Kuřim Brzy otevírá
Společnost 7points dlouhodobě pomáhá obyvatelům sídlišť dosáhnout na vyšší úroveň bydlení, příjemnější prostředí a lepší život bez nutnosti změny adresy. Jedním z našich základních směrů je revitalizace a rozšiřování balkonů a lodžií.
www.7points.cz
Havlíčkova 445, Milevsko Brzy otevírá
www.vlprojekt.eu
Klapálkova 3137/14, Chodov, Praha Brzy otevírá
www.sluzbyrapant.cz
Krahulov č. 109
Vyrobíme pro Vás z kovu vše, co budete chtít....
www.ploty-pokorny.cz
SDZP, družstvo 7 fotek   4x
Riegrova 909/5, Děčín II-Nové Město, Děčín Brzy otevírá
SDZP družstvo vytváří pracovní příležitosti pro osoby zdravotně postižené a umožňuje jejich profesní a osobní růst. Hledáme specifický přístup pro každého zaměstnance v rámci komplexní integrace.
sdzp.cz
ALWIN START, s.r.o. 10 fotek   5x
Volenská 1680, Šenov Brzy otevírá
ALWIN START s.r.o., založena v roce 1997, je společností zabývající se výrobou a montáží výplní stavebních otvorů, vyrobených z hliníkových profilů. Soustředíme se na výrobu oken, dveří, automatických dveří, výkladců, fasádních stěn atd.
www.alwin.cz
RB VERTICAL 5 fotek   4x
Teslova 873/2, Přívoz, Ostrava
Jsme specialisty na práce ve výškách a nad volnou hloubkou pomocí horolezecké techniky.
www.rbvertical.cz
DIOMONTA, s.r.o. 10 fotek   4x
Dělnická 213/12, Holešovice, Praha Brzy otevírá
Společnost DIOMONTA s.r.o. se zabývá stavební činností. Provádíme také stavební dozor, inženýring.
diomonta.com
KTA TECHNIKA, s.r.o. 10 fotek   3x
Klatovská třída 863/100, Jižní Předměstí, Plzeň
Nabízíme projekty a stavby v dopravě, projektujeme a dodáváme parkovištní a přístupové systémy, automatické brány a vrata, kamerové systémy, elektroinstalace, EPS a telekomunikační systémy. Nabízíme jejich údržbu a servis.
www.ktatechnika.cz
AS PARKING, s.r.o. 11 fotek   4x
Masarykova 118, Modřice Brzy otevírá
AS Parking je specializovanou společností pro vývoj, výrobu a dodávky závorových parkovacích systémů s vysokou užitnou hodnotou a funkční spolehlivostí, které se vyznačují především aplikací nejnovějších poznatků v oblasti komunikačních technologií.
www.asparking.cz
Svatoborská 428/85, Kyjov Brzy otevírá
www.amedeo.cz
Sokolovská 417, Mařatice, Uherské Hradiště Brzy otevírá
www.atriumtherm.cz
Panská 1480/10, Nové Město, Praha
www.pwisecurity.cz
HASTEKO, s.r.o. 5 fotek   4x
U Korečnice 1154, Uherský Brod
Firma HASTEKO, s.r.o. provádí služby v oblasti požární ochrany (revize hasicích přístrojů, kontrola hydrantových systémů dle vyhlášky č.246/2001 Sb., požární bezpečnost staveb, školení BOZP a PO).
www.hasteko.cz
Školní 385, Bečov nad Teplou
Naše dlouholeté zkušenosti Vám pomohou při výběru nejefektivnějšího řešení elektroinstalace v bytové a průmyslové výstavbě dle ČSN.
www.elektronepras.cz
Větrná 401, Sady, Uherské Hradiště Brzy otevírá
www.goldcard.cz
ALARM KFS, s.r.o. 9 fotek   4x
Ovčárecká 312, Kolín V, Kolín
Tým Alarm KFS, s.r.o. se již několik let těší oblibě u svých zákazníků, protože neposkytuje pouze kvalitní techniku, ale svým zákazníkům poskytuje kvalitní servis služeb spojený s instalací a provozem bezpečnostní elektrotechniky týmem odborníků.
www.kfs.cz
KOS-PO OSTRAVA, s.r.o. 10 fotek   4x
Masná 1398/3a, Moravská Ostrava, Ostrava Brzy otevírá
KOS-PO Ostrava s.r.o.: Výroba a montáž protipožárních plných a prosklených dveří a stěn v provedení ze dřeva i oceli. Veškeré dveře a stěny vyrábíme také i v nepožární úpravě. Veškeré námi dodávané požární uzávěry jsou doloženy platnými atesty.
www.kos-po.cz
Novovysočanská 281/50, Vysočany, Praha Brzy otevírá
www.hasicskyservis.cz
Oderská 333/5, Čakovice, Praha Brzy otevírá
klatt.cz